کارت Dvr

پیرو توضیحات و اطلاعاتی که در مقالات گذشته در رابطه با دوربین مداربسته و انواع مدل های دوربین مداربسته صحبت کردیم .

در این مقاله قصد داریم تا راجب کارت Dvr   اطلاعاتی را با شما در میان بگذاریم .

شاید برایتان سوال شده باشد که در دوربین های مداربسته ای که با استفاده از کامپیوتر مدیریت می شوند  چگونه رابطه ای بین دوربین مداربسته و کامپیوتر ایجاد می شود .

همانطور که میدانید دوربین مداربسته آنالوگ هستند که میبایست با استفاده از کامپیوتر به آنها دسترسی داشته باشید و متصل بشوید .

کارت Dvr در واقع نقش ارتباط دهنده بین دوربین های مداربسته به کامپیوتر را ایفا میکند .

شاید برای آن قشر از مخاطب هایی که تمایل به استفاده از دوربین مداربسته آنالوگ دارند سوال پیش بیاید که آیا برای استفاده از دوربین مداربسته آنالوگ حتما میبایست از کارت Dvr به صورت داخلی استفاده کنیم یا خیر ؟

استفاده از کارت Dvr به صورت داخلی یا همان اینترنال به این معنی میباشد که کارت Dvr را میب ایست در داخل کیس نصب و جای گذاری کرد .

حال شاید باشند دوستانی که تمایل به استفاده از کارت Dvr به صورت داخلی را نداشته باشند و بخواهند از کارت Dvr به صورت خارجی یا همان اکسترنال استفاده نمایند.

در جواب سوال بالا میبایست این مژده را به دوستانی که تمایل به استفاده از دوربین های مداربسته آنالوگ دارند بدهیم که کارت Dvr یا همان متصل کننده دوربین مداربسته آنالوگ به کامپیوتر در 2 مدل متفاوت اکسترنال : برای استفاده از کارت Dvr به صورت خارجی و اینترنال : برای استفاده از کارت Dvr به صورت داخلی تولید میشود و در بازار برای تهیه موجود میباشد .

شایان ذکر است که در دوربین های مداربسته آنالوگ تمامی اطلاعات در هارد کامپیوتر که با استفاده از کارت Dvr به دوربین مداربسته متصل شده است ذخیره میشود .

برای کنترل دوربین مداربسته آنالوگ نیز تمامی امور از طریق کامپیوتر که از کارت Dvr استفاده می کند انجام می شود .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن