لوازم جانبی دوربین مداربسته KEYBOARD

یکی از آسان ترین و دلنشین ترین راه های نظارت بر محیط توسط دوربین مداربسته ، استفاده از کیبورد کنترلر میباشد ک در برخی از مدل های دوربین مداربسته ، استفاده از کیبورد و یا کنترلر امکان پذیر میباشد.

Keyboard ها یا همان کیبورد های کنترل کننده دوربین مداربسته ، یکی از لوازم جانبی دوربین مداربسته نیز به شمار میروند .

کیبورد کنترلر ها ، تنها برای کنترل دوربین مداربسته به کار نمیروند بلکه از کیبورد کنترلر ها میتوان برای کنترل و بررسی دستگاه های DVR و دیگر قطعاتی که قابلیت اتصال به کنترلر هارا دارند استفاده نمود .

از دیگر قابلیت ها و امکاناتی که کنترلر های دوربین مداربسته به شما میدهد ، این است که شما عزیزان میتوانید با استفاده و به کارگیری از این لوازم جانبی دوربین مداربسته خود ، دوربین مداربسته را از راه های دور کنترل نموده و محیط مدنظر را مورد بررسی قرار بدهید .

همچنین ، از کنترلر ها میتوان برای ویرایش و تنظیمات دوربین مداربسته از راه دور نیز استفاده نمود .

دسته های کنترلر جوی استیک در کنار دیگر امکانات مانند LCD و …. به کاربر کمک میکند تا در بهترین شرایط ممکن نسبت به کنترل و تنظیمات دوربین مداربسته خود اقدام نماید .

همچنین شما عزیزان برای کنترل دوربین مداربسته و مشاهده تصاویر دریافتی از طریق دوربین مداربسته میبایست نسبت به پیدا کردن دکمه Camera بر روی دوربین مداربسته اقدام کرده و بعد از انتخاب دکمه دوربین یا همان Camera به صفحه دوربین مداربسته هدایت خواهید شد.

دیگر قسمت های کاربری کیبورد دوربین مداربسته که یکی از کاربردی ترین لوازم جانبی دوربین مداربسته نیز به شمار میایند ، مانند قسمت Camera کاملا شیوا و واضح بوده و نیاز به داشتن اطلاعات خاصی در این زمینه نمیباشد .

امید است که بتوانید نهایت استفاده را از این لوازم جانبی دوربین مداربسته نموده و به راحتی و با آسایش محیط مورد نظر را بررسی نمایید . 

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن