لوازم جانبی دوربین مداربسته میکروفون

میکروفون ها یا همان بلندگوها که در برخی از مدل های دوربین مداربسته مورد استفاده قرار داده میشوند ، یکی از انواع لوازم جانبی دوربین مداربسته میباشند که کاربران و افراد گوناگونی که نیاز به این لوازم جانبی دوربین مداربسته دارند ، نسبت به تهیه نمودن آن اقدام میکنند .

شما عزیزان پس از تهیه نمودن میکروفون دوربین مداربسته میبایست نسبت به نصب میکروفون دوربین مداربسته نیز اقدام نمایید که به هیچ عنوان کار سخت و دشواری نمیباشد و به راحتی با دانستن یک سری نکات در این زمینه ، میتوانید نسبت به نصب آن نیز اقدام نمایید .

برخی از نکات در شناخت لوازم جانبی دوربین مداربسته ، مخصوصا میکروفون ها ، بسیار کلیدی میباشند و میبایست به آنها توجه ویژه ای داشته باشید ، در غیر این صورت قادر به خرید و انتخاب مناسب نخواهید بود.

اولین و مهمترین نکته ای که در رابطه با میکروفون دوربین مداربسته میبایست مدنظر داشته باشید این است که بدانید ، تعداد ورودی های دستگاه DVR شما ، نباید کمتر از ورودی های میکروفون شما باشد ، در غیر اینصورت قادر به نصب میکروفون بر روی دستگاه DVR نخواهید بود و مشکل بر خواهید خورد .

نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با این لوازم جانبی دوربین مداربسته میبایست مدنظر داشته باشید ، این است که نوع فیش های ورودی دستگاه DVR را بررسی کرده و تشخیص بدهید .

چرا که در برخی از مدل های دستگاه DVR که در دوربین مداربسته استفاده میشود ، ممکن است شامل ورودی های AV باشد و این در صورت است که در دیگر مدل های این دستگاه از ورودی های BNC نیز استفاده شده است .

قبل از اقدام به خرید لوازم جانبی دوربین مداربسته خود ، ابتدا نیاز های خود را بسنجید و اطلاعات دقیقی را در این رابطه به دست بیاورید ، سپس پس از انجام محاسبات دقیق و مطمئن و شناخت کامل ورودی و خروجی های دستگاه خود ، نسبت به خرید میکروفون برای دوربین مداربسته خود اقدام نمایید .

البته از این قبیل نکات نه تنها برای دوربین مداربسته و میکروفون دوربین مداربسته صدق نمیکند بلکه برای تهیه لوازم جانبی تمامی دستگاه ها و لوازم ، میبایست ابتدا آنها را بررسی نموده و شناسایی نمایید .

 

همانطور که میدانید ، یک دوربین مداربسته ، متشکل از قطعات زیاد و متعددی میباشد که هر یک از آن ها میتوانند به عنوان یکی از لوازم جانبی دوربین مداربسته  نیز خطاب شوند .

در این مقاله قصد داریم تا اشاره ای داشته باشیم به یکی از کلیدی ترین و حساس ترین مدل های لوازم جانبی دوربین مداربسته .

چرا که با استفاده از این لوازم جانبی دوربین مداربسته ، میتوانید کیفیت و اطمینان بهتر و بسیار بیشتری را به سیستم های امنیتی خود ببخشید .

همانطور که میدانید ، دوربین مداربسته ، وظیفه ضبط تصاویر را داشته و شما عزیزان میبایست با استفاده از تصاویر ضبط شده و دریافت شده ، نسبت به شناسایی و بررسی سوژه اقدام نمایید .

حال اگر ، از یک میکروفون که یکی از لوازم جانبی دوربین مداربسته  به شمار میرود ، در کنار دوربین مداربسته خود استفاده نمایید ، شاهد تغییر و احساس امنیت بسیار زیادی خواهید شد که به نوبه خود میتواند هیجان انگیز و آرامش بخش باشد .

اما تنها استفاده از میکروفون برای دوربین مداربسته مکفی نبوده بلکه برای نتیجه گیری هر چه بهتر و با کیفیت تر میبایست ، توجه ویژه ای را به محل نصب میکروفون داشته باشید .

چرا که با نصب میکروفون در محل مناسب میتوانید  به خوبی به اطلاعات بسیار مفیدی دست پیدا کنید .

برخی از مشخصات فنی لوازم جانبی دوربین مداربسته میکروفون :

  • برخورداری از ابعاد کوچک با برخورداری از پتانسیل نامحسوس بودن

  • قابلیت نصب و استفاده در سیستم های صوتی و تصویری

  • قابلیت نصب و پیکربندیآسان و حرفه ای

  • برخورداری از حساسیت بسیار زیاد

امید است که مقاله لوازم جانبی  دوربین مداربسته میکروفون توجه شما عزیزان را به خود جلب نموده باشد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن