زمینه های فعالیت سیستم های حفاظتی ( دوربین مداربسته و … ) :

گروه حفاظتی و انفورماتیک رادیان با ارائه خدمات دوربین مداربسته و اطفاء حریق و همچنین خدمات VOIPتمام تلاش خود را کرده است تا بتواند برای کاربران حداکثر امکانات و رضایت را به ارمغان بیاورد.به همین ترتیب تلاش شبانه روزی را برای بهبود خدمات و کیفیت کار خود کرده است تا اینکه شما  عزیزان بتوانید با خیال آسوده از محصولات و خدمات این شرکت استفاده کنید.در پی آشنایی بیشتر با این موارد شما را به خواندن این مقاله مختصر دعوت خواهیم کرد.

یکی از مهمترین و گسترده ترین موضوعاتی که گروه حفاظتی و انفورماتیک رادیان در آن فعالیت میکند  بحث دوربین مداربسته است.این شرکت سعی کرده با تهیه و توزیع بهترین مدل های دوربین مداربسته به خواسته مشتریان خود جامه عمل بپوشاند و بتواند نام خود را در این زمینه پابرجا کند.این شرکت مفتخر است انواع دوربین مداربسته را اعم از دام،تحت شبکه، صنعتی ، مینیاتوری و غیره را خدمت شما عزیزان عرضه کند.

  • خدمات VOIP

خدمات VOIP از خدمات ارتباطی است که شرکت رادیان آن را ارائه میدهد.این فناوری در بیشتر شرکت های اروپایی و آمریکایی در دسترس می باشد و با توجه به اضافه شدن سرورهای پشتیبانی شما در برقراری ارتباطات مشکلی نخواهید داشت.این سیستم بر پایه اینترنت طراحی شده و شما همانند شماره تلفن های عادی برای خود یک شماره شخصی دارید که می توانید با آن اقدام به برقراری ارتباط کنید.

  • سیستم اعلام حریق

توانایی و لزوم استفاده از این سیستم بر هیچکس پوشیده نیست.مخصوصا با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد مشتعل نیاز به استفاده از سیستم اعلام حریق روز به روز بیشتر و بیشتر می شود.شرکت حفاظتی و انفورماتیک رادیان با تولید و عرضه سه سیستم اعلام حریق پکیج کاملی را میتواند در ختیار شما قراردهد.سیستم اعلام حریق دودی ،شعله ای و حرارتی که هرکدام برای جاهای خاص بکار میروند.

سیستم های دودی همانطور که از اسمشان هم میشود حدس زد حساس به دود هستند و در صورت برخورد با همچین موردی ، خطر رابه شما اعلام می دارند.سیستم های شعله ای و حرارتی هم به ترتیب به اشعه ماوراء بنفش و حرارت حساسند.

همانطور که گفته شد این مرکز حفاظتی و انفورماتیک تمام تلاشش را صرف خدمت و رضایت شما مشتری عزیز می کند تا بتواند بهترین خدمات را ارائه دهد.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن