دوربین مداربسته PTZ

یکی از دیگر مدل های دوربین مداربسته ، دوربین مداربسته PTZ یا همان دوربین ای که قابلیت چرخیدن را دارد میباشد .

این نوع دوربین در خیلی از شرایط و اماکن کاربرد های بسیار زیادی دارد ، دوربین مداربسته گردان،میتواند برای صاحبین مشاغلی که از راه دور قصد کنترل محل کارخود را دارند نیز بسیار مناسب باشد .

دوربین مداربسته  PTZ  این امکان را به شما عزیزان میدهد که بتوانید دوربین مداربسته را جا به جا کرده و یا به بالا و پایین هدایت نمایید .

البته هستند افرادی که تمایل به استفاده تعداد زیادی دوربین مداربسته نداشته و دوربین مداربسته PTZ را مورد استفاده قرار میدهند .

شایان ذکر است که بدانید ، به غیر از مواردی که در بالا در رابطه با کاربرد های دوربین مداربسته PTZ خدمتتان ارائه نمودیم ، دوربین مداربسته PTZ در منطقه ها و یا اماکن خیلی بزرگ نیز استفاده میشوند ، چرا که قابلیت حرکت کردن این نوع دوربین مداربسته باعث میشود تا به صورت گردشی تمام مکان را مورد بررسی قرار داده و نسبت به ظبط تصاویر اقدام نمایید .

 

شاید برایتان سوال باشد که این نوع دوربین مداربسته به چه صورت و بر چه مبنایی حرکت میکند ؟ در جواب به این سوال درباره دوربین مداربسته PTZ میبایست خدمتتان عارض بشویم که ، دوربین مداربسته PTZ احتیاج دارد تا یک نفر به عنوان مسئول این دوربین مداربسته وجود داشته باشد و بتواند حرکت دادن و مکان قرارگیری دوربین مداربسته PTZ را مشخص کند .

این شرایط برای دوربین مداربسته PTZ ثابت بوده و در صورت نبودن مسئول مربوط به  دوربین PTZ ، این دوربین مداربسته مانند دیگر مدل های دوربین مداربسته معمولی ، ایفا نقش می کند .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن