دوربین مداربسته مخفی

یکی از مدل های دوربین مداربسته که از طرفداران و استقبال کنندگان خاص خود برخوردار میباشد ، دوربین مداربسته مخفی میباشد .

ددوربین مداربسته مخفی ، به دلیل قابلیت استفاده به صورت نامحسوس ،در برخی از اماکن و شرایط کاربرد های بسیار زیادی دارد ، البته نام دیگر دوربین مداربسته مخفی ، دوربین مداربسته مینیاتوری نیز میباشد .

همانطور که از نام دوربین مداربسته مخفی پیداست ، هدف به کار گیری از این دوربین مداربسته ، استفاده به صورت مخفیانه میباشد ، شاید برایتان اینگونه سوال طرح شود که دوربین مداربسته مخفی ، با توجه به بدنه  نسبتا بزرگی که دارد ، چگونه میبایست به عنوان یک دوربین مداربسته نامحسوس ایفا نقش کند ؟

در جواب به این سوال میبایست خدمتتان اعلام نماییم که ، درست است که این دوربین مداربسته از بدنه درشتی برخوردار است اما ، وجود لنز بسیار ریز و کوچک در این دوربین ، باعث میشود تا بتوان با ایجاد حفره بسیار کوچک ، با استفاده از این دوربین مداربسته ، نسبت به تصویر برداری اقدام نمود .

کیفیت دوربین مداربسته مخفی یا دوربین مداربسته مینیاتوری کاملا نرمال بوده و معمولا در زمان هایی استفاده میشود که کیفیت تصاویر ، اهمیت چندانی ندارد .

دوربین مداربسته مخفی ، در ساختار خود از لنز های کاملا ثابت استفاده میکند و لنز های مصرفی در ساختار این دوربین مداربسته در ابعاد 2.8 میلیمتری میباشند .

شایان ذکر است که ، استفاده از دوربین مداربسته مخفی ، مستلزم دارا بودن مدارک و مجوز های مربوطه میباشد .

در اکثر مواقع استفاده از دوربین مداربسته مخفی ، این دوربین را در یک مکان غیر شفاف و مات پنهان میکنند طوری که فقط لنز دوربین مداربسته بیرون باشد 

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن