دوربین مداربسته مادون قرمز :

مصرف کنندگان دوربین های مداربسته عموما نیاز به این دارند که دوربین مداربسته تهیه شده را در شب نیز مورد استفاده قرارداده و از آن برای کنترل و ثبت تصاویر استفاده کنند ولی منطق انسان به این سمت میرود که چون در شب نور کافی برای تصویر برداری نیست پس دوربین های مداربسته توانایی تصویر برداری را ندارند.بلکه اینطور نیست و در مدل هایی از دوربین مداربسته مانند دوربین مداربسته مادون قرمز این امکان توسط مادون های قرمز فراهم شده است که دوربین مداربسته مادون قرمز بتوانند در شب نیز تصویر برداری کرده و نیاز های ما را نسبت به دوربین های مداربسته تکمیل سازند . البته شایان ذکر است که در دوربین مداربسته مادون قرمز – مادون های قرمز به صورت اتوماتیک در شرایط و زمانی از شبانه روز که احساس نیاز به نور داشته باشند به صورت خود کار فعال می شوند و بدین ترتیب در دوربین مداربسته مادون قرمز نیازی به روشن و یا خاموش کردن مادون ها توسط انسان نیست.

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته ای که هستند که به اصطلاح دوربین های مداربسته دید در شب نامیده می شوند ولی شاید سوال برایتان به وجود آمده باشد که این دوربین های مداربسته چگونه محیط اطراف خود را روشن ساخته و نسبت به برداشت تصاویر اقدام می کنند .

دوربین های مداربسته با استفاده از مادون قرمز که در واقع ال ای دی های کوچک قرمز رنگی هستند که در دوربین های مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند و کارایی آنها روشن کردن محیط اطراف برای برداشت تصاویر توسط دوربین های مداربسته می باشد . امواج مادون قرمز که در دوربین مداربسته مادون قرمز مورد استفاده قرار می گیرند امواج نوری که از خود تولید می کنند توسط چشم های انسان قابل رویت نیست.

نور افکن هایی که در دوربین مداربسته مادون قرمز مصرف و استفاده می شوند با نور افکن های عادی تفاوتی ندارند و تنها فرق آنها در طول امواج شان هست.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن