دوربین مداربسته صنعتی سامسونگ مدل SCB-2004

در مقاله دوربین مداربسته صنعتی سامسونگ مدل SCB-2004قصد داریم تا اطلاعاتی را در زمینه دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCB-2004 خدمت شما عزیزان ارائه نماییم .  دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCB-2004 دارای امکانات و قابلیت های زیادی میباشد که هر یک از این قابلیت های دوربین مداربسته صنعتی سامسونگ مدل SCB-2004میتواند به نوبه خود مفید واقع شده و پتانسیل برطرف نمودن نیاز های شما را در خود جای داده باشد .

امید است که مقاله دوربین مداربسته صنعتی سامسونگ مدل SCB-2004مورد توجه شما بازدیدکنندگان محترم قرار بگیرد .

از جمله مهمترین فاکتور هایی که در انتخاب دوربین مداربسته مناسب ، همیشه به افراد گوناگون کمک بسیار زیادی را نموده و فاکتور بسیار مهمی در دوربین مداربسته میباشد ، رزولیشین یک مدل دوربین مداربسته میباشد .

دوربین مداربسته صنعتی سامسونگ مدل SCB-2004دارای رزولیشین تصویر با قدرت 700TVL یا  همان 700 تی وی لاین میباشد .

وجود سنسور های قدرتمندی در دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCB-2004 مانند ، Super Had  نکته بسیار مهم و پر اهمیتی میباشد که به نوبه خود میتواند از جمله قابلیت های دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCB-2004 نیز به شمار بیاید .

همچنین دانستن این نکته خالی از لطف نمیباشد که بدانید ، دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCB-2004 از تکنولوژی CCD 1/3 برخوردار میباشد .

دوربین مداربسته  سامسونگ مدل SCB-2004 یکی دیگر از مدل های مختلف  دوربین مداربسته میباشد که میتوان هم در روز و هم در شب کاربرد داشته و تصویر برداری نماید .

یعنی شما عزیزان با استفاده از دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCB-2004 ، میتوانید شاهد تصویر برداری دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCB-2004 در شب نیز باشید و نهایت استفاده را از دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCB-2004 نمایید .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن