دوربین مداربسته سونی SNCDF85N

در مقالهدوربین مداربسته سونی SNCDF85N قصد داریم تا یکی دیگر از مدل های دوربین مداربسته تحت شبکه سونی را معرفی کرده و اطلاعات و نقاط قوت این دوربین مداربسته را خدمت شما عزیزان مطرح نماییم .

دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام ، دارای پوشش و بدنه ای قوی با استحکام بسیار زیاد میباشد، دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام از قابلیت دید در شب برخوردار است و میتوان از دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام  در شب نیز استفاده نمود ، البته استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام  تنها به شب محدود نمیشود و دوربین مداربسته سونی SNCDF85N میتواند در روز نیز به خوبی ایفا نقش کند .

دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام  یکی از مدل های دوربین مداربسته سونی است که دارای قابلیت CDD میباشد و از سنسور CDD استفاده میکند .

دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام دارای قابلیت های منحصر به فرد دیگری نیز میباشد که باعث شده است تا نسبت به دیگر مدل های دوربین مداربسته بیشتر مورد توجه قرار بگیرد ، از جمله این نکات و ویژگی های دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام میتوان به برخورداری از سنسور Dynaview اشاره نمود .

شایان ذکر است که ویژگی Dynaview ،این قابلیت را به دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام

اضافه میکند که دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مینی دام قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت بسیار بالا را به صورت داینامیکی در محیط های گوناگون داشته باشد .

امیدواریم که مقاله

دوربین مداربسته سونی SNCDF85N مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن