دوربین مداربسته سامسونگ

شاید برایتان جالب باشد که اندکی در رابطه با دوربین مداربسته سامسونگ و به طور کلی شرکت سامسونگ بدانید .

شرکت سامسونگ تکوین ، یکی از زیر مجموعه های شرکت Samsung به شمار میاید ، شرکت سامسونگ تکوین که شما عزیزان دوربین های این شرکت را با نام ، دوربین مداربسته سامسونگ میشناسید ، در کشور کره جنوبی با به کارگیری بیش از 4 هزار کارمند ، به کار خود ادامه میدهد .

طبق آخرین آماری که در سال 2011 در رابطه با کشور کره جنوبی و شرکت تولید کننده دوربین مداربسته سامسونگ به دست آورده ایم ، آمار نشان میدهد که درآمد این شرکت در سال 2011 به بیش از 2850 بیلیون دلار رسیده است .

ساخت دوربین مداربسته سامسونگ ، از سال 1978 شروع  شده و تا کنون در زمینه تولید دوربین مداربسته بسیار موفق عمل کرده اند . همانطور که امروزه شاهد کیفیت و کارایی بسیار زیاد دوربین مداربسته سامسونگ هستید ، میدانیم که دوربین های مداربسته سامسونگ از کیفیت بسیار زیادی برخوردار هستند ، سران شرکت سامسونگ با توجه به استقبالی که از محصولاتشان به عمل آمده بود ، سعی بر خرید یکی از معتبر ترین کارخانه های تولید دوربین به نام Rollei نموده و این کمپانی آلمانی را خریداری کردند تا بتوانند سطح کیفیت دوربین مداربسته خود را افزایش بدهند .

شرکت سامسونگ در سال 2008 برای نخستین بار ، دوربین مداربسته ای را با نام مستقیم خود روانه بازار کرده و مورد استقبال و حمایت بسیار زیادی نیز قرار گرفت ، بلافاصله پس از موفقیت در این زمینه ، شرکت سامسونگ ، در سال 2009 دوربین مداربسته سامسونگ با قابلیت دید در شب و روز خود را به بازار جهانی معرفی نمود .

با گذر زمان و گسترش نجومی تعداد مصرف کنندگان دوربین مداربسته سامسونگ ، شرکت سامسونگ تکوین، این شانس را به یکی دیگر از زیر مجموعه های خود داد که به صورت تخصصی بر روی دوربین مداربسته فعالیت کند ، چرا که سامسونگ تکوین در زمینه های هوانوردی و … نیز فعالیت دارد .

پس از آن شرکت Samsung Security کار خود را مجدد با نام دوربین مداربسته سامسونگ آغاز نموده و در حال حاضر در حال استفاده از دوربین مداربسته سامسونگ ساخت شرکت زیر مجموعه یعنی شرکت Samsung Security هستیم .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن