دوربین مداربسته سامسونگ SCP-3120VH

دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VH یکی از دیگر مدل های دوربین مداربسته سامسونگ میباشد که توسط شرکت Samsung طراحی و تولید میگردد .

یکی از مهمترین نکاتی که میبایست در رابطه با دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VH

بدانید ، این است که لنز دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VHدر ابعاد 3.6 تولید میشود .

دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VHدر لیست دوربین های مداربسته ای قرار دارد که از تکنولوژی TVL یا همان تی وی لاین 600 استفاده میکنند .

دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VHبا برخورداری از سنسور های قدرتمندی مانند

سنسور : Ex-view Had ps و برخورداری از تکنولوژی CCD ¼ میتواند گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب یک دوربین مداربسته به شمار برود .

پیرو اطلاعاتی که در بالا خدمت شما عزیزان ارائه نموده ایم ، شاید برایتان سوال باشد که بدانید ، آیا دوربین مداربسته سامسونگ SCP-3120VH تنها در روز قابلیت استفاده و تصویر برداری دارد ؟ یا از دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VH میتوان به عنوان یک دوربین مداربسته با قابلیت دید در شب نیز استفاده نمود ؟

در جواب به این سوال در رابطه با دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VH میبایست خدمت شما عزیزان اعلام نماییم که دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VH قابلیت تصویر بردارید در شب را نیز دارا میباشد و میتوان از دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCP-3120VH به عنوان یک دوربین مداربسته دید در شب نیز استفاده نمود . بنابرین در زمان هایی که قصد استفاده از دوربین مداربسته هم در شب و هم در روز را دارا میباشید ، بهتر است از مدل های مختلف دوربین مداربسته سامسونگ مانند دوربین مداربسته سامسونگ مدل SCP-3120VH استفاده نموده و شاهد کیفیت مجذوب کننده دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VH باشید .

شایان ذکر است که دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VHدر توان 24V Ac طراحی و تولید میشود  و اضافه بر سازمان از قابلیت WDR نیز برخوردار میباشد

امید است که مقاله دوربین مداربسته سامسونگ  SCP-3120VH مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن