دوربین مداربسته دید در شب

همانطور که میدانید به دوربین مداربسته دید در شب دوربین مداربسته مادون یا دوربین مداربسته مادون قرمز نیز گفته میشود .

در مقاله دوربین دید در شب قصد داریم تا به طور کلی با اطلاعاتی که در زمینه دوربین مدار بسته دید در شب به شما عزیزان ارائه دهیم تا در راستای افزایش اطلاعات شما عزیزان در زمینه این نوع دوربین قدمی برداشته باشیم .

دوربین مداربسته دید در شب یا دوربین مداربسته مادون قرمز (( مادون قرمز ترجمه کلمه inferared می باشد)) دوربین مداربسته ای هستند که با استفاده از نسل جدید چراغ ها ، که تحولی نوین در زمینه روشنایی و نور پردازی را رقم زده است ، یعنی چراغ های LED قرمز ، در اطراف لنز تولید نور میکنند و در نتیجه نور مکفی را برای دوربین مدار بسته دید در شب فراهم می سازند .

بدین ترتیب این نوع دوربین مداربسته قادر به تصویر برداری در شب با کیفیت مطلوب خواهد بود .

شاید دانستن یک نکته کلیدی در رابطه با دوربین مداربسته دید در شب خالی از لطف نباشد که بدانید ، دوربین مداربسته دید در شب که از مادون قرمز استفاده میکند ، مادون قرمز با تابش نوری که مسلما به رنگ قرمز می باشد ، اجازه تشخیص رنگ بندی فضا را از این نوع دوربین می گیرد و بدین ترتیب دوربین دید در شب قادر به تصویر برداری به صورت رنگی نخواهد بود و کلیه تصاویری که توسط این نوع دوربین ضبط می شود ، بدون رنگ و به صورت سیاه و سفید هستند ، اما این نکته تاثیری در کیفیت دوربین مداربسته دید در شب ندارد و تنها به خاصیت تشخیص رنگ دوربین مداربسته دید در شب مرتبط می باشد .

امید است که این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و توانسته باشیم با توجه به توضیحات بالا در مورد دوربین مداربسته دید در شب ، توجه شما را نسبت به دوربین مداربسته دید در شب جلب کرده باشیم .

دوربین مداربسته دید در شب ، یکی از پرکاربرد ترین مدل های دوربین مداربسته است ، البته دوربین مداربسته دید در شب در تمامی اماکن کاربرد خاصی ندارد و مانند یک دوربین مداربسته عادی عمل  میکند،

تنها دلیلی که دوربین مداربسته دید در شب را از باقی مدل های دوربین مداربسته متمایز ساخته است ، همانطور که از نامشان پیداست ، قابلیت دید در شب این دوربین مداربسته میباشد .

دوربین مداربسته دید در شب با به کارگیری از قابلیت اینفرارد یا همان ال ای دی های قرمز رنگی که مادون قرمز نیز نام دارند ، نوری را که برای تصویر برداری از محیط احتیاج دارد ، دریافت کرده و نسبت به ظبط تصاویر اقدام مینماید .

دوربین مداربسته دید در شب ، در مدل های مختلفی وجود دارند که در ادامه مقاله دوربین مداربسته دید در شب به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود :

  1. دوربین دید در شب HK-ir990

  2. دوربین دید در شب hk-ir1200

  3. دوربین دید در شب Hk-ir2400

  4. دوربین دید در شب مدل Hk

شایان ذکر است که دوربین مداربسته دید در شب دارای تنوع بیشتری از لحاظ مدل میباشد و مدل هایی که در بالا به آنها اشاره نموده ایم ، تنها تعدادی از مدل های دوربین مداربسته دید در شب می باشند و مدل های بالا صرفا برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با تنوع دوربین مداربسته دید در شب اعلام گشته است .

امیدواریم که نهایت استفاده را از مقاله دوربین مداربسته دید در شب نموده باشید و مقاله دوربین مداربسته دید در شب خدمت شما عزیزان مفید واقع شده باشد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن