دوربین مداربسته دید در شب هایک ویژن


یکی از معایبی که دوربین های مدار بسته در گذشته داشتند این بود این دوربین های مدار بسته در شب توانایی بالایی برای تشخیص صحنه های مورد نظر نداشتند .به همین خاطر این موضوع باعث شد که در نسل بعدی دوربین مداربسته ویژگی دید در شب در نظر گرفته شود
دید در شب در
دوربین مداربسته توسط اشعه های مادون قرمز صورت میگیرد که می تواند با ایجاد نور به دوربین مداربسته کمک کند تا صحنه روشن تر شود و دوربین مداربسته قادر به تصویر برداری باشد.
اما در این مطلب می خواهیم اطلاعات  نسل جدید
دوربین مداربسته دید در شب را برای شما بیان کنیم که نسبت به مدل های قدیمی پیشرفت داشته است.باید ذکر کنیم که کمپانی هایک ویژن از نسل جدید دوربین های مدار بسته دید در شب در محصولات خود بهره می برد.


و اما تفاوت این دو نسل در چیست؟


همانطور که قبل تر هم ذکر شد ویژگی دید در شب در دوربین مداربسته به خاطر امنیت بیشتر در این دوربین ها مورد استفاده قرار گرفت.اما باز هم مشکلاتی در امنیت این دوربین های مدار بسته دیده میشد.
دوربین مداربسته نسل جدید شرکت هایک ویژن به نسل جدید دید درشب یا دید در شب هوشمند مجهز است که با استفاده از نور های متفاوت می تواند اشیاء را به راحتی تمیز دهد و از مات شدن تصویر و نا پیدا بودن صحنه ها به طور کلی جلوگیری خواهد کرد.
به طوری که اگر شما تصویر گرفته شده و یا فیلم های ضبط شده به وسیله
دوربین مداربسته قدیمی دید در شب و دوربین های مدار بسته مجهز به نسل جدید یا همان دید در شب هوشمند را در کنار هم قرار دهید به راحتی فرق بین این دو تصویر را مشاهده خواهید کرد.
از مواردی که میتوان در مقایسه این دو تصویر نام برد وضوح بسیار بیشتر تصاویر گرفته شده توسط
دوربین مداربسته مجهز به دید در شب هوشمند می باشد.

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن