دوربین مداربسته دام هایک ویژن مدل 2CE55C2P(N)-IRM

این دوربین برای کاربرانی که یک دوربین مداربسته با کیفیت و سبک را میخواهند بسیار مناسب میباشد. اگر شما هم به این مدل از دوربین ها علاقه دارید و کاربری آنها به درد شما هم می خورد شما را دعوت میکنیم تا این مقاله را مطالعه کنید.
دوربین مداربسته دام هایک ویژن مدل 2CE55C2P(N)-IRM با وزن تقریبی 180 گرم و لبعاد بسیار مناسب یکی از جم و جور ترین دوربین مداربسته دام در نوع خود به شمار می آید.این دوربین کاربردی همچنین می تواند سرمای 60 درجه سانتی گراد زیر صفر را تحمل کند و به راحتی در ان دما به کار خود ادامه دهد.دیگر مزیت غیر قابل چشم پوشی این دوربین مصرف پایین انرژی الکتریکی می باشد.این دوربین بیشترین حالت فقط 5/1 وات برق مصرف میکند که هزینه های برقی شما را به طور چشمگیری کاهش میدهد.
شاید با خودتان فکر کنید که به خاطر ابعاد کوچک ،این دوربین از کیفیت تصویر برداری مناسبی برخوردار نیست.باید بدانید که اشتباه کرده اید.
با کیفیت تصویر برداری و ضبط 1080*1920 این دوربین در میان بهترین های هم نوع خود از منظر کیفیتی قرار میگیرد.به علاوه این دوربین میتواند در دو حالت سیاه و سفید و رنگی هم بنا بر خواسته شما امکان به ضبط تصویر نماید.

 

از دیگر ویژگی های آن میتوان به :

  1. سوییچ خودکار بین حالت شب و روز

  2. هماهنگی داخلی تصاویر با سرعت بالا

  3. چیپ خروجی عکس برداری با کیفیت 3/1 مگا پیکسل

اشاره کرد.
امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن