دوربین مداربسته دام مدل وندال سامسونگ  SNV-7080R

دوربین مداربسته دام مدل وندال سامسونگ  SNV-7080R،یکی از مدل های دوربین مداربسته IP میباشد .

عموما به دوربین مداربسته ای که توانایی اتصال به کامپیوتر را داشته باشد و بتواند از قابلیت شبکه رایانه استفاده کند ، دوربین مداربسته تحت شبکه یا دوربین مداربسته IP میگویند .

خاصیت دوربین مداربسته دام مدل وندال سامسونگ  SNV-7080R این است که با توجه به برخورداری از قابلیت IP ، این دوربین مداربسته دام میتواند توسط رایانه نیز کنترل شود و مورد بررسی قرار بگیرد .

لذا دوربین مداربسته دام مدل وندال سامسونگ    SNV-7080Rاین قابلیت را به کاربر می دهد که بتواند از هر نقطه ای که در سر تا سر کشور یا …. زندگی میکند یا به صورت موقت در آن قرار دارد ، از طریق دوربین مداربسته دام مدل وندال سامسونگ  SNV-7080R  به صورت لحظه ای و پخش زنده ، نسبت به ملاحظه کردن تصاویر دریافتی توسط دوربین مداربسته دام مدل وندال سامسونگ  SNV-7080R  اقدام کند ، که برخورداری از این قابلیت دوربین مداربسته دام نیز ، خود به تنهایی نیازمند یک سری امکاناتی می باشد ، شایان ذکر است که امکانات گفته شده در بالا ، در تمامی کامپیوتر ها و دیگر پلتفرم ها به صورت پیش فرض قرار دارند ، تنها لازمه این کار که می بایست تهیه بشود ، اینترنت می باشد .

لذا جالب است که بدانید ، دوربین مداربسته دام تحت شبکه ، از لحاظ شکل با دوربین مداربسته دام آنالوگ ، فرقی ندارند و قابل تشخصی نیستند ، بلکه تنها کارایی دوربین مداربسته دام است که آن هارا از هم مجزا میکند .

دوربین مداربسته دام تحت شبکه ، می تواند گزینه مناسبی برای کسانی باشد که اغلب در مسافرت های کاری یا … هستند و توانایی رسیدگی به امور مربوط به محل کار یا … خود را ندارند ، بنابراین دوربین مداربسته دام میتواند انتخاب درستی باشد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن