دوربین مداربسته دام سامسونگ 6012m

دوربین مداربسته دام سامسونگ 6012m یکی دیگر از سری دوربین های مداربسته دام میباشد که شرکت سامسونگ این دوربین مداربسته دام را ، با کمی تغییر در ظاهر طراحی و تولید نموده است .

البته همانطور که از نامشان پیداست ، دوربین مداربسته دام ، شکل گنبدی خود را حفظ کرده اند اما با اندکی تغییرات در سبک کار کرد و شکل آن ها .. .

یکی از مدل های دوربین مداربسته که مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است و کاربرد زیادی را در مصارف معمولی دارا میباشد ، دوربین مداربسته دام است .

یکی از مهمترین دلایلی که دوربین مداربسته دام سامسونگ مدل 6012m یا دیگر مدل های دوربین مداربسته دام برای کاربران و عموم مردم جذاب ساخته است ، سازگاری و پتانسیل سازگار شدن با محیط میباشد که یکی از قابلیت های دوربین مداربسته دام نیز به شمار میاید .

دوربین مداربسته دام سامسونگ ، دارای مدل های مختلفی میباشد که در این مقاله دوربین مداربسته دام سامسونگ m6012 را خدمت شما عزیزان شرح میدهیم .

شایان ذکر است که بدانید ، کمپانی سامسونگ دارای مدل های مختلف دوربین مداربسته دام میباشد و تمرکز ویژه ای بر تولید دوربین مداربسته دام صرف میکند .

مشخصات فنی دوربین مداربسته دام سامسونگ m6012 :

  1. برخورداری از رزولیشین تصویر 10801920X

  2. پشتیبانی و قابلیت تصویر برداری در کیفیت Hd و Full HD

  3. دارای اف پس اس 60

  4. قابلیت تصویر برداری در روز

  5. قابلیت تصویر برداری در شب

  6. دارای ورودی مخصوص برای کارت حافظه

  7. برخورداری از دستاورد IP66

  8. استفاده از DIS پیشرفته

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن