دوربین مداربسته تحت شبکه

عموما ، افرادی که اطلاعاتی در زمینه دوربین مداربسته ، یا دوربین مداربسته تحت شبکه ندارند ،

زمانی که اسم دوربین های مداربسته تحت شبکه را میشنوند ، ذهن شان درگیر یک دوربین مداربسته بسیار بسیار پیچیده و عظیم الجسته میرود ، در صورتی که دوربین مداربسته تحت شبکه ، به هیچ عنوان به این شکل نمیباشد .

به طور خلاصه و به زبانی ساده دوربین مداربسته ای را که قابلیت این را داشته باشد که بتوان آن را از طریق شبکه اینترنت ، کنترل کرد ، دوربین مداربسته تحت شبکه می نامند .

شاید برایتان سوال پیش بیاید که مهم ترین مزیت ای که دوربین مداربسته تحت شبکه دارد و باعث میشود که کاربر از دوربین مداربسته تحت شبکه استفاده کند چه چیزی میباشد ؟

جواب این سوال بسیار ساده است ، مهم ترین مزیت و نکته در دوربین مداربسته تحت شبکه این است که شما میتوانید در هر مکانی که هستید ، دوربین مداربسته خود را بررسی کنید ، به طور زنده محیط را کنترل کنید و این باعث می شود که هیچ چیزی از چشمان شما دور نباشد .

یکی دیگر از نکات مهمی که در دوربین مداربسته تحت شبکه دام ، مدل SND-6011RP دارد این است که این دوربین مداربسته تصاویر دریافت شده را به صورت کاملا حرفه ای بررسی میکند و حتی کوچک ترین نقاط تصویر را پاکسازی میکند و در نتیجه در خروجی خود ، تصویر متحرک با کیفیت بالایی را ارائه میدهد .

 

 

همچنان لازم دانسته ایم که به این نکته اساسی در رابطه با دوربین مداربسته تحت شبکه اشاره نماییم که ، دوربین مداربسته تحت شبکه دام مدل SND-6011RP این امکان را برای کاربر خود فراهم میسازد کهارسال صدا را داشته باشید و از قابلیت پیج کردن برخوردار باشد .

امیدواریم که مقاله دوربین مداربسته تحت شبکه خدمتتان مفید واقع شده باشد .

همانطور که میدانید ، امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش سطح استفاده از شبکه و کامپیوتر ، تمامی دستگاه ها و ابزار آلات در زمینه های کاری مختلف ، روی به تولید تحت شبکه یا کامپیوتر آورده و در این زمینه گام برداشته اند .

دوربین مداربسته تحت شبکه ، یکی از مدل های مختلف دوربین مداربسته میباشد  که با شبکه و رایانه همخوانی داشته و متصل به شبکه نسبت به وظایف خود  اقدام مینماید .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، برای بار نخست ، اولین کمپانی و برندی که نسبت به تولید و تهیه دوربین مداربسته تحت شبکه اقدام نمود ، دوربین مداربسته AXIS میباشد .

اولین دوربین مداربسته تحت شبکه Axis ، با بکارگیری از سیستم عامل لینوکس طراحی و تولید شده است .

جالب است که بدانید ، اولین دوربین مداربسته تحت شبکه کمپانی AXIS در حدود 14 سال پیش تولید گشته است و مسلما امروزه ، مدل های مختلف دوربین مداربسته تحت شبکه ، شباهتی به این دوربین مداربسته نداشته و دوربین مداربسته تحت شبکه ، با توجه به استقبال و حمایتی که از آن به عمل آمده است ، مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است و شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته تحت شبکه ، نسبت به طراحی و تولید دوربین مداربسته تحت شبکه با امکانات فراوان اقدام نموده اند .

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده است دوربین مداربسته تحت شبکه ، نظر افراد بسیار زیادی را به خود جلب نماید ، COST Advantage یا همان مقرون به صرفه بودن آن میباشد .

شاید برایتان سوال باشد که دوربین مداربسته تحت شبکه از چه لحاظ میتواند در کاهش هزینه ها تاثیر داشته و مقرون به صرفه به شمار بیاید ؟

در جواب به این سوال در رابطه با دوربین مداربسته تحت شبکه میبایست خدمتتان اعلام نماییم که ، دوربین مداربسته تحت شبکه با به کارگیری از دستاوردهای به کاررفته در ساختار خود ، هزینه هایی مانند هزینه تهیه کابل و ……… را کاهش داده و میتواند در مواقعی که قصد استفاده از تعداد زیادی دوربین مداربسته را دارید ، نقش بسیار مهمی را داشته و هزینه چشمگیری را کاهش بدهد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن