دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2012-I

دوربین های مداربسته این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و روز به روز هم به کاربران آن در تمام دنیا افزوده میشود.به همین خاطر در این مقاله به یکی از بهترین برند های دوربین مداربسته خواهیم پرداخت که در حد استاندارد جهانی قرار دارد و دارای تنوع زیادی از دوربین مداربسته می باشد

دوربین مداربسته هایک ویژن با تمرکز در تولید و ثبات کیفیت بر روی دوربین مداربسته توانسته در بازار آن انقلابی ایجاد کند.به طوری که هر نیازی که شما داشته باشید را در قالب یک دوربین مداربسته برای شما فراهم میکند.

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2012-I یکی از انواع دوربین مداربسته تحت شبکه است که بخاطر فروش بالای این محصول و رضایت کاربران توانسته به سرعت تولید بالایی دست پیدا کند.

در ادامه با برخی از مشخصات این دوربین مداربسته آشنا خواهیم شد.

دارا بودن چیپست خارجی عکس بردارزی با کیفیت 3/1 مگاپیکسل که می تواند به شما تصاویری با کیفیت و وضح بالا را بدهد.

در این دوربین از لنز 4 میلی متری استفاده شده که به مراتب بر کیفیت بالای تصویر اثر میگذارد که این مورد را هم می توان به مزیت های دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2012-I

افزود.

پشتیبانی از فناوری جدید نویز گیری سه بعدی که در این دوربین جایگذاری شده و می تواند تصاویر را بدون پرش به شما نمایش دهد.

پهن سازی خودکار تصویر با توجه به هدف مورد نظر .

قابلیت تصویر برداری در فرمت های معمول که شما می توانید به راحتی در هر دستگاهی که میتوانید نگاه به مشاهده آنها بپردازید.

قابلیت ضبط تصاویر تا حداکثر  رزولیشن 1536*2048 که شما میتوانید تصاویری با بیشترین کیفیت را از این دوربین مداربسته انتظار داشته باشید.

توانایی کارکرد در رنج دمایی 30درجه زیر صفر تا 60 درجه بالای صفر را داراست که شما میتوانید بدون مشکل از این دوربین مداربسته نهایت استفاده را بکنید.همچنین این دوربین می تواند در رطبت 95 درصد هم تصاویر را ضبط کنند .

استاندارد ساخت قطعات IP66 که به این دوربین مداربسته امکان ضد آب بودن و ضد ضربه بودن را نیز میدهد که این نیز می تواند یکی از بهترین مزیت های این دوربین مداربسته بحساب می آید.

در کل اگر شما هم میخواهید از یک دوربین مداربسته با بهترین امکانات و با یک برند خوب استفاده کنید

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2012-I پیشنهاد ما به شما می باشد.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن