دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل  DS-2CD2032-I

برند هایک ویژن یک برند نام آشنا برای کاربران دوربین های مداربسته می باشد که سالهاست برای کسانی که از دوربین مداربسته استفاده میکنند کاربری زیادی دارد.این دوربین مداربسته تحت شبکه ای که در این مقاله می خواهیم معرفی کنیم  یکی از بهترین مدل های دوربین مداربسته هایک ویژن می باشد که بخاطر توجه زیاد کاربران بر آن شدیم که دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل  DS-2CD2032-I  را برای شما عزیزان بیشتر توصیف کنیم.

اولین چیزی که در یک دوربین مداربسته به چشم می آید کیفیت تصاویر و فیلم برداری دوربین مداربسته آن است که بیستر از همه چیز به چشم می آیدو تقریبا هر کسی که می خواهد برای خرید دوربین مداربسته اقدام نماید به این ویژگی توجه میکند.

کیفیت عکس برداری 3/1 مگاپیکسل این دوربین مشکل وضوح و شفافیت عکس ها را برای شما چند برابر خواهد کرد.

لنز 4 میلیمتری باعث بهتر شدن تصویر خواهد شد که شما در هنگام مشاهده تصاویر بسیار بهتری را مشاهده خواهید کرد و از دیدن آنها لذت خواهید برد.اساسا اندازه لنز دوربین می توانید در کیفیت تصویری که شما با دوربین مداربسته ضبط میکنید تاثیر بسزایی بگذارد.

قابلیت پهن کردن تصاویر به صورتی دیجیتال.

نویز گیر دیجیتال سه بعدی که دیگر برای شما پرش و نویز در تصاویر به وجود نخواهد آورد و شما میتوانید بدون چشم درد و مشکل تمامی جزئیات آنرا به صورت کامل مشاهده کنید.

با استفاده از تبدیل کننده تصاویر به فرمت H.264  شما می توانید تصاویری با بالاترین کیفیت را با سایز و حجم بسیار کمتر از سایز واقعی ان مشاهده کنید.البته در نظر داشته باشید که این طرح باعث افت کیفیت تصویر نخواهد شد و برای دوربین مداربسته یک مزیت به حساب خواهد امد.

قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت فوق العاده در رزولیشن 1536*2048 که در رده بهترین کیفیت های ارائه شده توسط دوربین مداربسته  قرار میگیرد و این دوربین را از بقیه دوربین های مداربسته متمایز میکند.

قابلیت ضبط تصاویر در سرعت 25،20و 30 فریم بر ثانیه که در نوع خود بسیار کاربردی می باشد.

اگر شما هم می خواهید از دوربین مداربسته استفاده کنید دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل  DS-2CD2032-I  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن