دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل  DS-2CD2T22-I5

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن همانند تمامی محصولات ساخته شده در این شرکت با کیفیت و به روز است.مدلی که میخواهیم به معرفی آن بپردازیم یعنی مدل DS-2CD2T22-I5  دارای ویژگی های فراوانی است که به طور حتم به کار شما خواهد آمد.شما را در ادامه به مطالعه کلی مزایای اشاره شده دعوت خواهیم کرد.
در این مدل با تکیه بیشتر با روی کیفیت تصاویر گرفته شده و ویدیو های ضبط شده مواجه هستیم.همانطور که در بالا ذکر شد شرکت هایک ویژن همیشه خود را آمده رقابت با  رقیبان خود نگه میدارد و سعی میکند نیاز های استفاده کنندگان خود را بشناسد و بر طبق آن محصولات جدید تولید کند.
با داشتن تصاویر خروجی دو مگاپیکسلی که شما از این دوربین تحویل میگیرید دیگر جای بحثی باقی نمی ماند.همچنین با ضبط ویدیو هایی با کیفیت عالی 1080 و HD شما میتوانید هر آنچه از تصاویر ضبط شده خواستید را مشاهده کنید.یکی دیگر از نقاط قوت این دوربین برد بالا در سیستم دید در شب است.این دوربین با اشعه های مخصوصی که در آن بکاربرده شده می تواند اجسام را در تاریکی تا برد 50 متر نمایش دهد.همچنین با استفاده از بکارگیری بدنه با استاندارد IP66 این دوربین توانسته این مدل را به عنوان مدلی ضد آب معرفی کند. با سیستم فشرده سازی جدید که برای این نوع دوربین در نظر گرفته شده شما میتوانید از فضای بیشتری برای ذخیره تصاویر در آن استفاده کنید.همچنین ضبط تصاویر در سرعت 50 و 60 فریم قابل تنظیم میباشد
در نگاه کلی به
دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2T22-I5   باید ابراز داشت که اگر شما به دنبال یک دوربین مداربسته تمام عیار هستید این می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن