دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2T22-I3

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن همانند تمامی محصولات ساخته شده در این شرکت با کیفیت و به روز است.مدلی که میخواهیم به معرفی آن بپردازیم یعنی مدل DS-2CD2T22-I3  دارای ویژگی های فراوانی است که به طور حتم به کار شما خواهد آمد.شما را در ادامه به مطالعه کلی مزایای اشاره شده دعوت خواهیم کرد.

در این مدل با تکیه بیشتر با روی کیفیت تصاویر گرفته شده و ویدیو های ضبط شده مواجه هستیم.همانطور که در بالا ذکر شد شرکت هایک ویژن همیشه خود را آماده رقابت با  رقیبان خود نگه میدارد و سعی میکند نیاز های استفاده کنندگان خودر ا بشناسد و بر طبق آن محصولات جدید تولید کند.

با داشتن تصاویر خروجی دو مگاپیکسلی که شما از این دوربین تحویل میگیرید دیگر جای بحثی باقی نمی ماند.همچنین با ضبط ویدیو هایی با کیفیت عالی 1080 و HD شما میتوانید هر آنچه از تصاویر ضبط شده خواستید را مشاهده کنید.یکی دیگر از نقاط قوت این دوربین برد بالا در سیستم دید در شب است.این دوربین با اشعه های مخصوصی که در آن بکاربرده شده می تواند اجستم را در تاریکی تا برد 30 متر نمایش دهد.همچنین با استفاده از بکارگیری بدنه با استاندارد IP66 این دوربین توانسته این مدل را به عنوان مدلی ضد آب معرفی کند. با سیستم فشرده سازی جدید که برای این نوع دوربین در نظر گرفته شده شما میتوانید از فضای بیشتری برای ذخیره تصاویر در آن استفاده کنید.همچنین ضبط تصاویر در سرعت 50 و 60 فریم قابل تنظیم میباشد

در نگاه کلی به دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2T22-I3   باید ابراز داشت که اگر شما به دنبال یک دوربین مداربسته تمام عیار هستید این می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

اگر شما به دنبال دوربین مداربسته کاملی هستید که در شرایط مختلف شما را همراهی کند به هیچ وجه این مدل را از دست ندهید.سری دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن با توجه به تجربه کاری و دوربین مداربسته معرفی شده نام خود را در این صنعت تثبیت کرده اند و با فروش بسیار بالای محصولات به یکی از شرکت های تولیدی دوربین مداربسته تبدیل شده اند.
دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2Cd2T22-I3  می تواند در شرایط سرد و گرم به راحتی تصاویر خواسته شده را ضبط کند. این دوربین توانایی کارکرد در محدوده ی 30 درجه سانتی گراد زیر صفر تا 60 درجه سانتی گراد بالای صفر را دارا هست.همچنان با  ساخت بدنه ی ضد آب تاب و توان دوام آوردن در شرایط مرطوب را هم برای شما به ارمغان  می آورد.
شما میتوانید تصاویر 2 مگاپیکسلی را با کیفیتی عالی از این مدل از
دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن انتظار داشته باشید .همچنین با ضبط ویدیو هایی با کیفیت فول اچ دی شما را از به دنبال مدل دیگر گشتن باز میدارد.حتما میدانید که زاویه دید در دوربین مداربسته اصل بسیار مهمی است که این دوربین با یرخوردار از زاویه دید 85 درجه میتواند تصاویری گسترده از محیط دلخواه به شما تحویل بدهد . مورد آخری که میتواند شما را شگفت زده کند ویژگی دید در شب با برد 30 متر است که در مکان هایی که به هر دلیلی دسترسی به نور شبانه ندارید میتواند برای شما کاربردی باشد.
امیدواریم که مطالب نوشته شما توانسته باشد انتظار شما از
دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2Cd2T22-I3   را برآورده کند .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن