دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2620F-IS

این مدل از دوربین مداربسته تحت شبکه که شرکت معروف هایک ویژن تولید کرده مناسب کاربرانی است که  میخواهد آنها را در مکان های خاص تحت شریطی غیر عادی استفاده کنند .برای مثال فضای آنها بسیار سرد و یا بسیار گرم است .یا در جاهایی میخواهند دوربین مداربسته تحت شبکه استفاده کنند که باید دوربین ها قابلیت ضد آب بودن داشته باشد.

دوربین مداربسته  تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2620F-IS می تواند در دماهای خواسته شده بدون هیچ ایرادی کار کند.رنج دمای مشخص شده برای کارکرد این مدل از 30 درجه زیر صفر تا 60 درجه بالای صفر میباشد.همچنین با استفاده از بدنه استاندارد در دور آنها را پوشانده ، این مدل را در برابر آسیب نفود ناپذیر کرده است.

این دوربین با قابلیت ضبط ویدیو هایی با کیفیت FULL HD تمام جزئیات را با دقتی مثال زدنی به شما نمایش میدهد.اما به هیچ عنوان نمی خواهد نگران حجم بالای ویدیو های ضبط شده باشید.زیرا کمپانی هایک ویژن برای این مسئله هم چاره ای اندیشیده. در این مدل از دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن هم برای تصاویر و هم برای صدا های ضبط شده سیستم فشرده ساز گذاشته شده است.در نتیجه شما میتوانید کیفیت صدای 128kbps را بدون دغدغه حجم اشغال شده بر روی ویدیو های گرفته شده گوش دهید.

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2620F-IS با تعبیه یک نویز گیر برای دوربین مداربسته خود تصاویری واضح و شفاف را در اختیار شما قرار میدهد.به علاوه با داشتن اشعه ی مخصوص دید در شب شما میتوانید به راحتی تا برد 30 متر را در تاریکی شب مشاهده کنید.

اگر کنجکاو به دانستن ابعاد این دوربین مداربسته خاص می باشد باید بدانید که این دوربین در ابعاد (3.74” × 4.13” × 10.18”) اینچ عرضه میشود.وزن این دوربین هم 1200 گرم است.همچنین شما توانایی افزایش حافظه داخلی را هم دارید.بر عکس مدل های دیگر  حافظه این مدل از دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2620F-IS را میتوانید تا 128 گیگابایت را ارتقاء دهید که یکی از مزیت های این دوربین هم می باشد.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن