دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2D14WD


لزوم استفاده از دوربین مداربسته در هر مکانی بر هیچکس پوشیده نیست.امروزه جدا از بحث امنیت وجود داشتن دوربین مداربسته در دفتر کار و یا فروشگاه شما خیال شما را از بابت مسائل متفرقه که ممکن است پیش بیاید راحت میکند.
در این مقاله قصد معرفی یکی از
دوربین مداربسته تحت شبکه را داریم که بخاطر شکل ظاهری و متفاوت آن توانسته خود را در جایگاه مناسبی از نظر محلوبیت و کیفیت نگه دارد.این دوربین ویژگی های کاربردی زیادی دارد که شما نیز حتما با خواندن مقاله پیش رو به آن علاقه مند خواهید شد.
دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2D14WD پای خود را در این عرصه با گنجاندن ویژگی ضبط ویدیو ها با کیفیت فوق العاده بالا و اچ دی ثابت کند .رزولیشین ضبط تصاویر در آن 720*1280 است که امروزه یکی از بالاترین کیفیت ها به شمار می آید.همچنین شما میتوانید تصاویری با خروجی 1 مگاپیکسل را از این دوربین انتظار داشته باشید.
دو ویژگی بسیار مهم در این دوربین وجود دارد که به طور کامل آنرا از بقیه مدل های مشابه متمایز کرده است. با توجه به درخواست بالای کاربران همیشگی برند محبوب هایک ویژن این دو ویژگی توانسته نقد ها را به طور کامل پوشش دهد.یکی از این دو ویژگی کارکرد این دوربین ها در رطوبت 95 درصد است.به این معنی که شما دیگر خیالتان از کارکرد مناسب در هوای شرجی کاملا راحت است.دومین ویژگی ممتاز آن هم سوییچ کردن خودکار حالت شب و روز است که در مدل های قبلی این کار انجام نمیشد.
امیدواریم توانسته باشیم با ذکر ویژگی های
دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2D14WD شما را به طور کامل با آن آشنا کرده باشیم

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن