دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2132-I

دوربین مداربسته هایک ویژن را کم و بیش بیشتر کسانی که با دوربین مداربسته آشنا هستند میشناسند.این برند دوربین مداربسته یکی از بهترین های دوربین ها در بازار می باشد که شما میتوانید با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید.

دوربین مداربسته هایک ویژن بخاطر دارا بودن فروش و تولید به میزان بسیار بالا در تمامی قاره ها و کشور ها دارای خدمات پس از فروش میباشد.این یکی دیگر از ویژگی های این برند می باشد که در صورت مواجه شدن با مشکل دوربین مداربسته هایک ویژن می توانید بلافاصله به نمایندگی های مجاز آن مراجعه نموده و برای خدمات مورد نظر اقدام کنید.

 در ادامه این مقاله به بررسی چند نکته و مزیت در دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2132-I خواهیم پرداخت.

قابلیت گرفتن عکس تا خروجی 3 مگاپیکسل که مهمترین ویژکی این دوربین مداربسته می باشد.دارا بودن کیفیت تصاویر در دوربین مداربسته مهمترین ویژگی آن می باشد به صورتی که اولین مقایسه ای که برای دوربین مداربسته انجام خواهد شد حول محور کیفیت تصاویر خواهد چرخید.

قابلیت فیلم برداری با بالاترین کیفیت و Full HD که باز هم میتواند یکی از مزایای این دوربین مداربسته بحساب بیابد و خیال شما را از نظر کیفی در تصاویر راحت کند.

4میلی متر لنز بکار رفته در این دوربین باعث می شود تصاویر بسیار بهتری را برای مشاهده در اختیار داشته باشید.

حداکثر رزولیشن در تصویر برداری این دوربین به 1536*2048 خواهد رسید .

قابلیت تنظیم سرعت فیلم برداری که در بهترین تا 60 فریم در ثانیه هم خواهد رسید و پردازش بسیار بهتری از تصاویر را در اختیار شما خواهد گذاشت.

قابلیت ضد ضربه بودن در این دوربین مداربسته بسیار به چشم می آید به طوری که در کنار این همه ویژگی خوب توانست این دوربین مداربسته را در تمامی عرصه ها جزو بهترین ها معرفی کند.

امیدواریم از خواندن مطلب دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2132-I

توانسته باشید به بهترین شکل با این دوربین مداربسته آشنا شده باشید.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن