دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2112-I

دوربین مداربسته هایک ویژن جزو یکی از بهترین دوربین های مداربسته می باشد که امروزه در مکان های مختلف و در شرایط دلخواه میتوانید آن را به عنوان دوربین مداربسته انتخاب کنید.جدا از آن برند هایک ویژن می تواند توجه هرکسی را به  خود جلب کند مخصوصا اینکه با دوربین های مداربسته آشنا باشد . زیرا برند هایک ویزن توانسته با کیفیت بالای تصاویر خود را در این عرصه به رده ی بالای فروش و تولید برساند.

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2112-I دارای مشخصات بسیار زیادی می باشد که در این مقاله به بررسی چندی از این نکات خواهیم پرداخت.این نکات از بهترین ویژگی های دوربین مداربسته مذکور می باشد.

قابلیت بالای تصویر برداری با رزولیشن 960*1280 که در این عرصه و دوربین های مداربسته بالاترین کیفیت میباشد و شما تصاویر را با بیشترین کیفیت مشاهده کنید.

ضبط تصاویر با فرمت های بسیار خوب H.264 / MJPEG که بسیار میتواند در کیفیت و سایز تصاویر گرفته شده توسط شما تاثیرگذار باشد.

قابلیت ضبط تصاویر با سرعت 30 فریم در ثانیه  با همان کیفیت بالا و HD

قابلیت کارکرد با برد  بالا در دمای 30 درجه زیر صفر تا دمای 60درجه بالای صفر.

این ویژگی میتواند به شما کمک کند که در تمامی شرایط بتوانید از این دوربین مداربسته استفاده کنید و دیگر نگران شرایط بد دمایی و آب و هوایی نباشد زیرا این دوربین مداربسته به صورت عالی در تمامی شرایط جوابگوی نیاز های شما خواهد بود.

قابلیت دید در شب توسط مادون قرمز که در این دوربین یکی از بهترین مزیت های این دوربین مداربسته  است و به شما توانایی دیدن اجسام و صحنه ها در تاریکی را خواهد داد.

دید در شب در دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2112-I به صورت بسیار عالی عمل میکند و در این مدل بسیار بهبود پیدا کرده به طوری که می توانید در تا 60 متر جلوتر را در تاریکی مطلق توسط اشعه مادون قرمز مشاهده کنید.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن