دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCVB632D

دوربین مداربسته ای که میخواهیم در این مطلب برای شما معرفی کنیم دوربین مداربسته ای است از خانواده تحت شبکه سونی که طرفداران زیادی را توانسته به خود جلب کند.این دوربین مداربسته دارای ویژگی های  و مزیت های بیشماری است که در این مقاله مختصرا به بررسی بعضی از آنها خواهیم پرداخت.

کیفیت فیلم برداری

شاید برای یک دوربین مداربسته مهمترین مزیت کیفیت فیلم برداری آن  باشد .در این مدل از دوربین مداربسته تحت شبکه سونی این مزیت به صورت ممتاز گنجانده شده.بالاترین کیفیت فیلم برداری و یا به بیان دیگر  Full HD این دوربین را به یکی از بی نظیر ترین در مقایسه با نمونه های مشابه دوربین مداربسته تبدیل کرده.در این دوربین سرعت فیلم برداری هم نسبت به مدل های قبلی بهبود یافته و به 60 فریم بر ثانیه ارتقا یافته است.

این دوربین مداربسته همچنین می تواند به دو صورت سیاه و سفید تصاویر شما را ضبط کند .در جاهایی که شما جزئیات رنگی به دردتان نمی خورد می توانید از سیستم سیاه و سفید برای ضبط کردن دوربین مداربسته استفاده کنید که اینکار باعث کم حجم تر شدن تصاویر شما هم میشود.

این دوربین مداربسته همچنین برای شرایط جوی نا متعادل هم مناسب می باشد به طوری که میتواند از رنج دمایی 20 درجه زیر صفر تا 60 درجه بالای صفر را تحمل کند.همچنین اگر شما می خواهید آنرا در جاهای شرجی  هم استفاده کنید و رطوبت برای شما یک معظل می باشد این دوربین همان چیزی است که شما می خواهید زیرا می تواند تا 95 درصد رطوبت را جوابگو باشد.

البته ناگفته نماند که این دوربین مداربسته 1600 گرمی بخاطر وزن سنگینی که داراست بسیاری از طرفداران خود را از دست داده ولی از نظر کاربران همیشگی دوربین مداربسته ، سنگینی این دوربین چیزی از ویژگی های خوب و عالی ان کم نمی کند.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن