دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ SNC-C7478C

در مقاله دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ SNC-C7478C قصد داریم تا مشخصات فنی دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ SNC-C7478Cرا مورد بررسی قرار بدهیم .

دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگSNC-C7478Cیکی از مدل های مختلف دوربین مداربسته میباشد که قابلیت تصویر برداری با رزولیشین و کیفیت تصویر را با حداقل کیفیت D1 دارا میباشد .

دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNC-C7478C قابلیت کنترل و بررسی زوم optical را به میزان 36x و در دیجیتال تا 12x را دارا میباشد.

شایان ذکر است که از جمله مهمترین ویژگی هایی که دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگSNC-C7478C دارا میباشد ، این است که این دوربین مداربسته از  2 فرمت متفاوت تصاویر استفاده مینماید .

دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNC-C7478C قابلیت گردش 360 درجه را دارا میباشد و این نکته باعث میشود تا دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNC-C7478C مورد استقبال کاربران بسیاری قرار بگیرد ، همچنین از دیگر قابلیت هایی که دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNC-C7478C دارا میباشد ، قابلیت بهبود بخشیدن و بهینه ساختن تصویر های ذخیره شده میباشد .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNC-C7478C قابلیت دید در شب را نیز دارا  است و میتواند در هنگام شب نیز نسبت به تصویر برداری اقدام نماید .

از دیگر قابلیت های مهمی که دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNC-C7478C دارا میباشد ، سیستم تمرکز نمودن و متصل شدن به سیستم های ضبط صدا است ، بنابرین با استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNC-C7478C ، میتوان از قابلیت ضبط صوت در این دوربین مداربسته نیز استفاده نمود .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن