دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ SNC-B5395

در مطلب دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگSNC-B5395 قصد داریم تا نسبت به ارائه اطلاعاتی در رابطه با دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل   SNC-B5395 اقدام نماییم .

اصطلاحا به دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگSNC-B5395  ، دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل ضد خرابکاری نیز گفته میشود ، چرا که دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل   SNC-B5395 دارای قابلیت هایی میباشد که به نوبه خود بسیار حائز اهمیت بوده و میتواند در زمان هایی که خطر ، دوربین مداربسته را تحدید میکند ، مفید واقع شود .

دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ SNC-B5395 قابلیت ارائه تصاویر با realtime 30/25  را دارا میباشد .

شایان ذکر است که بدانید دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ SNC-B5395 قابلیت استفاده از شبکه اترنت را نیز دارا میباشد و میتواند به شبکه POE نیز متصل شود .

همچنین ، اگر به دنبال دوربین مداربسته تحت شبکه ای هستید که از لحاظ امکانات و کاربرد ، مناسب باشد و بتواند در شرایط سخت و دشوار نیز تصویر برداری نماید ، دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل   SNC-B5395 میتواند گزینه ای طلایی برای شما عزیزان به شمار بیاید .

امیدواریم که مقاله دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل   SNC-B5395 مورد پسندتان قرار گرفته باشد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن