دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ  SNB-6010

پس از رو نمایی این دوربین مداربسته تحت شبکه توسط کمپانی Samsung Security سر و صدای بسیار زیادی بلند شد ، چرا که این دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ SNB-6010 از قابلیت ها و امکانات بسیار زیادی برخوردار میباشد و این قابلیت ها ، برای کاربران سامسونگ در سر تا سر دنیا بسیار مورد توجه واقع شده و نظر آن ها را جلب نموده است .

دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ  SNB-6010 از امکانات و قابلیت های بسیار زیادی برخوردار میباشد ، اما مهمترین ویژگی این دوربین مداربسته تحت شبکه که باعث شده است تا مورد توجه و بررسی تمامی کاربران سامسونگ قرار بگیرد ، این است که این دوربین مداربسته از ابعاد بسیار کوچکی برخوردار میباشد ، بنابرین برای تصویر برداری به صورت نامحسوس میتواند گزینه بسیار مناسبی واقع شود .

البته طبق بیانیه ها و اخباری که توسط شرکت سامسونگ در رابطه با دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ  SNB-6010 اعلام شده است ، به نظر میرسد که این دوربین مداربسته تحت شبکه با هدف استفاده در دستگاه های خود پرداز یا همان دستگاه های ATM طراحی و تولید گشته است ، شایان ذکر است که این خبر کمپانی Samsung Security باعث محدودیت در استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ  SNB-6010 نمیشود .

از دیگر قابلیت ها و مزایای این دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ ، میتوان به برخورداری از پردازنده های قدرتمندی همچون Digital Signal Processor و قابلیت نصب مموری کارت SD اشاره نمود .

همچنین وجود برخی از سنسور های بسیار حرفه ای و هوشمند مانند Integrated Visual and Auditory یا همان IVA، برای هوشمند سازی در تحلیل و تجزیه تصاویر ، در این دوربین مداربسته کوچک ، به نوبه خود حائز اهمیت میباشد .

البته جالب است که بدانید ، شرکت سامسونگ در زمینه تولید دوربین مداربسته در ابعاد کوچک مانند ، دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ  SNB-6010، سابقه زیادی نداشته است اما به مرور زمان و با تولید دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ  SNB-6010 توانسته است تا جای پای خود را در این زمینه بسیار محکم نماید .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن