دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNO-6011RP

دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNO-6011RP  جزء دوربین های مداربسته ای میباشد که توسط شرکت سامسونگ تولید میشود و یکی از مدل های بولت دوربین مداربسته به شمار میرود .

رزولیشین و کیفیت تصویر دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNO-6011RP 2 مگاپیکسل میباشد .

دوربین مداربسته   تحت شبکه سامسونگ مدل SNO-6011RP  قابلیت تصویر برداری و ذخیره تصاویر در ابعاد 19201080X را داراست .

دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  دارای Ms  و FPS 30 میباشد و میتواند تصاویر را با کیفیت FULL HD و 1080 بهینه و ذخیره سازی نماید .

در رابطه با لنز دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  میبایست خدمت شما عزیزان اعلام نماییم که ، دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  دارای لنز ثابتی است که 3.8 میلی متر اندازی آن می باشد .

دوربین مداربسته تحت شبکه سامسونگ مدل SNO-6011RP  یکی دیگر از دوربین های مداربسته میباشد که هم قابلیت دید در شب را داراست و هم در روز قابلیت تصویر برداری دارد ، شایان ذکر است که دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  دارای قابلیت های بسیار زیادی در شب میباشد که به نوبه خود میتوانند امکانات بسیار زیادی را با کاربر ارائه نمایند .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  قابلیت تصویر برداری با کیفیت بالا و کاملا شفاف را تا فاصله 13 تا 15 متری از سوژه را داره بوده و میتواند یک گزینه بسیار قدرتمند واقع شود .

همچنین دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  با برخورداری از 16 لامپ LED فضای کاملا روشن و شفافی را برای تصویر برداری توسط دوربین مداربسته ، ایجاد مینماید .

دانستن این نکته خالی از لطف نیست که بدانید ، دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  دارای استاندارد های جهانی مانند ، IP66 بوده ، همچنین در برابر نفوذ نمودن گرد و غبار نیز مقاومت کامل را به عمل میاورد .

شایان ذکر است که بدانید ، دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  یک دوربین مداربسته ضد آب نیز محسوب میشود .

امیدواریم که با ارائه مقاله دوربین مداربسته سامسونگ مدل SNO-6011RP  توانسته باشیم گامی مثبت در راستای افزایش اطلاعات شما عزیزان برداشته باشیم .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن