دوربین مداربسته تحت شبکه دام هایک ویژن مدل DS-2CD2722FWD-IZS

دوربین مداربسته هایک ویژن همیشه دست شما را برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته متناسب با شرایط شما باز می گذارد.این بار هم یکی از جدیدترین دوربین های هایک ویژن از سری تحت شبکه را برای شما معرفی خواهیم کرد .

دوربین مداربسته تحت شبکه دام هایک ویژن مدل DS-2CD2722FWD-IZS با 2 مگاپیکسل کیفیت عکس برداری و تصویر برداری فول اچ دی یکی از بهترین دوربین های مداربسته تحت شبکه هایک ویژن شناخته شده است.شما براحتی میتوانید کیفیت این دوربین رابا  بهترین های موجود در بازار جهانی مقایسه کنید زیرا نه تنها چیزی از انها کمتر ندارد بلکه از نظر کیفیت تصاویر بسیاری از انها را پشت سر میگذارد.اما اصلا نباید نگران فضای گرفته شده توسط تصاویر باشید زیرا این مشکل را دوربین مداربسته هایک ویژن حل کرده است.

با تکنولوژی کم کردن سایز تصاویر ضبط شده بدون کاهش کیفیت شما می توانید براحتی از این دوربین نهایت استفاده را ببرید.دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن علاوه بر آنکه میتواند با کیفیت 1080 پیکسل تصاویر را ضبط کند بلکه با داشتن سنسور هایی میتواند کنتزاست تصاویر ، نور تصاویر ، میزان سفیدی و تمام مواردی که می تواند بر روی کیفیت نهایی تصویر اثر سودمند داشته باشند را به صورت خودکار تنظیم کند.سرعت این دوربین بر روی 30 فریم بر ثانیه در حالت پیش فرض تنظیم شده است که متاسفانه گزینه ی دیگری برای تغییر سرعت آن وجود ندارد.ولی با این وجود تصاویر گرفته شده به وسیله این دوربین مداربسته به طور شگفت انگیزی عالی می باشد.

این دوربین مداربسته میتواند در سردترین نقاط هم برای شما کار کند. دوربین مداربسته تحت شبکه دام هایک ویژن مدل DS-2CD2722FWD-IZS تا دمای 30 درجه زیر صفر می تواند به راحتی به کار خود ادامه دهد بدون اینکه هیچ تداخلی در کار این دوربین مداربسته به وجود بیابد.این ویژگی هم یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این دوربین مداربسته می باشد که به شما این اجازه را میدهد در هر جایی که هستید از آن بتوانید بهترین استفاده را ببرید.

اگر شما هم میخواهید برای شرکت و یا دفتر خود و حتی فروشگاه دوربین مداربسته در نظر بگیرید دوربین مداربسته تحت شبکه دام هایک ویژن مدل DS-2CD2722FWD-IZS یکی از بهترین انتخاب هایی است که میتوانید داشته باشید و به طور کامل روی کیفیت این دوربین مداربسته حساب کنید.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن