دوربین مداربسته بیسیم

دوربین مداربسته بیسیم یکی دیگر از مدل های مختلف دوربین مداربسته میباشد که توسط شرکت های مختلفی از جمله سامسونگ ، سونی و …. طراحی و تولید میشود .

دوربین مداربسته بیسیم در دو مدل دوربین مداربسته بیسیم آنالوگ و دوربین دیجیتال موجود میباشد که هر یک از این مدل های دوربین بیسیم کارایی های خاص و منحصر به فرد خود را دارا میباشند .

تفاوت انتقال داده و اطلاعات در دوربین  بیسیم آنالوگ و دیجیتال بدین شکل است که ، دوربین مداربسته بیسیم آنالوگ ، با استفاده و به کارگاری از سیگنال های رادیویی اقدام به انتقال داده میکند ، اما دوربین مداربسته بیسیم دیجیتال با استفاده از تکنولوژی Wireless Fidelity یا همان WIFI نسبت به انتقال داده و اطلاعات اقدام میکنند .

دوربین مداربسته بیسیم آنالوگ ، امروزه با توجه به گسترش و پیشرفت علم و تکنولوژی تقریبا بسیار کمتر از گذشته شده و عموم مردم و افراد با WIFI آشنا هستند .

نحوه کارکرد و سرعت ارسال اطلاعات در دوربین بیسیم آنالوگ ، کاملا وابسته به مدل و برد دوربین مداربسته بیسیم میباشد .

نحوه کارکرد دوربین مداربسته بیسیم دیجیتال ، برعکس دوربین مداربسته بیسیم آنالوگ ، ارتباطی به مدل دوربین مداربسته نداشته و معمولا از برد و سرعت بیشتری برخوردار میباشند .

شایان ذکر است که انتقال اطلاعات در دوربین مداربسته بیسیم دیجیتال ، با سرعت بیشتری انجام میشود ، اما این دلیل بر ضعف دوربین بیسیم آنالوگ نبوده و نیز کارایی ها و طرفداران خود را دارد .

نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با دوربین مداربسته دیجیتال میبایست بدانید ، این است که این دوربین مداربسته ، به عواملی مانند Noise  نیز حساسیتی نشان نمیدهد .

امیدواریم که مقاله دوربین بیسیم و انواع دوربین مداربسته توجه شما را جلب نموده باشد و بتواند تاثیر مثبتی را در انتخاب شما ، در بین مدل های مختلف دوربین مداربسته بیسیم بگذارد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن