دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن DS-2CE56C2T-IT1 

در این مقاله قصد داریم تا یکی دیگر از مدل های دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن را به شما معرفی کنیم.دوربین مداربسته هایک ویژن در شاخه آنالوگ بسیار گسترده هستند و به همین خاطر انتخاب درست آن مستلزم دانستن و شناختن مدل های به درستی است.

از مزایا اصلی این مدل از دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن میشود به چند مورد اشاره کرد.

اولین و مهمترین آنها کیفیت فیلم برداری است.این دوربین ها با کیفیت اچ دی قادر به فیلم برداری هستند و از این حیث شما میتوانید تصاویری با کیفیت بیشتر و جزئیات دقیق تر را مشاهده کنید. همچنین آنها با تکنولوژی جدید هوشمندی که در آنها تعبیه شده میتوانند هم در شب و هم در روز با کیفیت یکسانی تصاویر مکان دلخواه شما را ضبط کنند. از تکنولوژی دید در شب و ضد آب بودن انها نیز نباید غافل شد.این مدل همچنین توانایی ضبط تصاویر در تاریکی شب از فاصله 30 متری تا 50 متری را هم دارد.پوشش به کار رفته در آن هم اجازه ورود آب را به داخل دوربین نمی دهد .

این دوربین از چیبپ تصوریری 3/1 مگاپیکسل  بهره میبرد و میتواند تصاویر 720 پیکسل با سرعت های متفاوت 30،45 و 60 فریم بر ثانیه را ذخیره کند. این دوربین توانایی ضبط در دو حال سیاه و سفید و رنگی را هم دارا است که اگر حجم ذخیره ای برای شما معظل می باشد میتوانید تصاویر با کیفیت سیاه و سفید نیز ضبط کنید.

اگر شما هم دنبال یک دوربین ایده آل با شرایط بالا میگردید دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن معرفی شده میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد تا هم از کیفیت تصویر و هم از کیفیت ساختاری دوربین لذت ببرید

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن