دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن DS-2CE16D1T-VFIR3

دوربین مداربسته  آنالوگ یکی از پرفروش ترین مجموعه ها در میان مجموعه دوربین های مداربسته می باشد که ما در این مقاله قصد داریم یکی از مدل های دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن را به شما معرفی کنیم.این مدل یکی از مدل های پرفروش و پر بازده هست که دانستن ویژگی های آن خالی از لطف نمی باشد.در ادامه شما را دعوت میکنیم تا با این دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE16D1T-VFIR3 بیشتر آشنا شوید.

از ویژگی های این مدل میتوان به ضد آب بودن، توانایی دید در شب،کیفیت ضبط تصویر با کیفیت بالا و تغذیه شدن در هر دو رنج ولتاژ اشاره کرد که به طور جزئی تر به آنها خواهیم پرداخت.

این مدل از دوربین مداربسته هایک ویژن با رعایت استاندارد IP66 در ساخت بدنه خود قابلیت ضد آب بودن را به این دوربین داده است که باعث تکمیل ویژگی های این مدل شده است و نظر کابران را به خود جلب کرده است.

مانند اکثر مدل های دوربین های مداربسته آنالوگ هایک ویژن این دوربین هم دارای توانایی دید در تاریکی شب میباشد با این تفاوت که برد این مدل از 30 متر به 40 متر افزایش پیدا کرده و به شما جزئیات بیشتری را نمایش خواهد داد.

کیفیت ضبط تصویر در این مدل به FULL HD ارتقاء پیدا کرده و تصاویر با این کیفیت و در رزولیشن 1080*1920 حداکثر قابلیت ضبط شدن دارند.

برای بحث الکتریکی این مدل شما میتوانید هم از برق شهری 12 ولت یا DC استفاده کنید و هم از برق 24 ولت AC  بهره بگیرید.به علاوه شما میتوانید در این دوربین از سیستم انتقال با کابل کواسیال هم استفاده کنید که کمتر شاهد آن در مدل های مشابه بودیم.

اگر شما هم به دنبال یک دوربین با کیفیت بالای ضبط تصویر و مورد اطمینان میگردید دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE16D1T-VFIR3  میتواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن