دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56D5T-(A)VFIR

دوربین های مداربسته هایک ویژن طی چند سال گذشته چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی بسیار پیشرفت داشته اند به طوری که دارای تنوع و تعداد گوناگون دوربین مداربسته می باشد.البته این تنوع همیشه به نفع مصرف کننده بوده و دست او را برای انتخاب بهترین گزینه در میان سایر دوربین های مداربسته باز گذاشته.شما براحتی می توانید برند هایک ویژن را انتخاب کنید و از دوربین مداربسته هایی که این شرکت برای شرایط دلخواه شما تولید کرده استفاده کنید. در این مقاله می خواهیم دوربین مداربسته آنالوگ اچ دی هایک ویژن مدل DS-2CE56D5T-(A)VFIR را به شما معرفی کنیم.پس تا پایان همراه ما باشید تا دریابید که این مدل از سری دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن دارای چه امکاناتی و ویژگی هایی می باشد.

این دوربین با کیفیت عکس برداری با  خروجی 3/1 مگاپیکسل و توانایی ضبط در هر دو حالت رنگی و سیاه و سفید عرضه شده است. ولی ویژگی منحصر به فرد این دوربین مداربسته فقط به اینجا ختم نمیشود.این دوربین توانایی تصویر برداری با بهترین کیفیت و به بیان دیگر فول اچ دی را داراست.رزولیشن تصویر برداری این دوربین مداربسته حداکثر در رزولیشن 1080*1920 توانایی ضبط دارد. از دیگر توانایی های این دوربین می توان به توانایی دید در شب و ضبط تصاویر در تاریکی مطلق را نام برد.با دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56D5T-(A)VFIR می توانید در تاریکی تصاویر و اجسام را تا فاصله 30 متری دوربین به طور کامل و واضح مشاهده کنید. همچنین سوییچ بین حالت شب و روز در این دوربین مداربسته به طور خودکار صورت می پذیرد.

این دوربین در شرایط محیطی گوناگون نیز جوابگوی نیاز های شماست. دیگران نگران نوسانات آب و هوا و دمایی در این مدل از دوربین مداربسته نباشید زیرا دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56D5T-(A)VFIR توانایی کارکرد در دمای 20 درجه زیر صفر تا 60 درجه بالای صفر را داراست و در درجه رطوبت 90 درصد بدون هیچ تداخلی در عملکرد تصاویر خواسته شده شما را ضبط خواهند کرد.

این دوربین با داشتن 390 گرم وزن یک دوربین سبک وزن به شمار می آید و درحمل و یا نصب برای شما مشکلی به وجود نخواهد آورد.

اگر شما هم به دنبال یک دوربین مداربسته با برندی مطمئن و سازگار با شرایط خود میگردید دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56D5T-(A)VFIR می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد .این مدل در رقابت با سایر مدل های دوربین مداربسته از نظر فروش و درجه کیفی رتبه بسیار خوبی را بدست اورده که این مورد را می توان جزو مزایای بی اندازه این دوربین مدا بسته آنالوگ در نظرگرفت.

از شما بابت مطالعه این مقاله بسیار سپاسگذاریم.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن