دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE16C2T-IR

دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن  مدل DS-2CE16C2T-IR شما را باضبط تصاویر با کیفیت عالی شگفت زده خواهد کرد.این مدل از دوربین مداربسته هایک ویژن با قابلیت ضبط تصاویر به دو شکل رنگی و سیاه سفید و همچنین کیفیت ذخیره تصاویر به صورت HD خود را به یکی از بهترین مدل های ساخته شده توسط این شرکت تبدیل کرده.

با استفاده از اشعه مادون قرمزی که در زیر لنز این دوربین جای داده شده است ،بر توانایی این مدل بیش از بیش افزوده است.بدین معنی که شما میتوانید در کنار تمامی گزینه های این دوربین توانایی دید در شب به وسیله اشعه مادون قرمز تا برد حداکثری 20 متر را اضافه کنید. همچنین ضد آب بودن این دوربین بر پایه استانداردهای تعریف شده یکی دیگر از نکات ریز و متمایز این مدل در بین مدل های دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن می باشد.

تعداد پیکسل های موثر این دوربین 1280*720 می باشد که همانطور که ذکر کردیم از این حیث شنا با کیفیت ویدیو های ضبط شده مشکلی پیدا نخواهید کرد.همچنین این دوربین در قسمت خروجی دارای یک خروجی با کیفیت HD  و آنالوگ هم می باشد.در سرعت ضبط تصاویر این دوربین کم وزن تقریبا 250گرمی چیزی برای شما کم نگذاشته است .

انتخاب با شماست میتوانید تصاویر را هم با سرعت 25 فریم بر ثانیه و هم با سرعت 30 فریم بر ثانیه ضبط کنید.این امکان برای شما در نظر گرفته شده است.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن