دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CC1172P

دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CC1172P را موضوع این مقاله قرار داده ایم تا بتوانید به آشنایی هر چه بیشتر در رابطه با دوربین مداربسته آنالوگ  دست پیدا کنید .

همانطور که میدانید ، از جمله مهمترین مزایایی که دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن دارا میباشد ، این است که از تنوع بسیار زیادی برخوردار میباشد .

یعنی شما عزیزان اگر نیت خرید دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن را داشته باشید ، میتواند پس از بررسی دقیق و منظم تمامی مدل های دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن ، دوربین مداربسته آنالوگ مورد نظر خود را یافته  و خریداری نمایید .

مشخصات فنی دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CC1172P :

– دوربین 1.3 اینچ سونی

– استفاده از تکنولوژی SUPER HAD

قابلیت ایفا نقش و تصویر برداری در شب

– قابلیت ایفا نقش و تصویر برداری در روز

– استفاده از سیستم الکترونیکی برای تصویر برداری در شب

– برخورداری از DNR

شایان ذکر است که در مقاله دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CC1172P تنها به برخی از ویژگی ها و مشخصات فنی دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CC1172P اشاره نموده ایم و این بدان معنی نمیباشد که مشخصات و قابلیت های دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CC1172P محدود به موارد مذکور میباشد …

امید است که دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CC1172P توانسته باشد توجه شما را جلب نموده و شما نیز به جمع مصرف کنندگان این دوربین مداربسته آنالوگ بپیوندید .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن