دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56C5T-VFIT3

دوربین های مداربسته امروزه فضای زیادی از بازار را اشغال کرده است.به همین خاطر در اکثر موارد استفاده کنندگان را با مشکل و سردرگمی همراه میکنند.به همین خاطر بر آن شدیم تا در این مقاله یک مدل از سری مدل های دوربین مداربسته هایک ویژن را به شما معرفی کنیم که بسیار با کیفیت است و از نظر ساختاری و جوابدهی در بین کاربران آن بسیار جوابگو بوده است.

دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 با دارا بودن خروجی تصویری دوربین 3/1 مگاپیکسل می تواند تصاویری با کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد.به علاوه برای ضبط ویدیو ها شما می توانید از بهترین کیفیت ضبط لذت ببرید زیرا این مدل از دوربین مداربسته می تواند به صورت HD  فیلم برداری کند. در بهترین کیفیت آن و حداکثر رزولیشن این دوربین مداربسته می تواند با کیفیت 720 پیکسل در سرعت های 50 و60 فریم بر ثانیه تصویر برداری کند.به همین خاطر شما نبایست دیگر نگران کیفیت تصاویر و جزئیات آن باشید زیرا شما می توانید با بالاترین کیفیت تصاویر را مشاهده کنید.این مدل از دوربین مداربسته همچنین از تکنولوژی ساماندهی داخلی نیز بهره می برد که برای این دوربین مداربسته یک مزیت و ویژگی بحساب می آید. برای بهتر شدن تصویر برداری و داشتن تصاویر با بهترین وضوح در این دوربین مداربسته سنسور تنظیم سفیدی ونور برای تصاویر در نظر گرفته شده که در نمونه های دیگر دوربین مداربسته از آنها خبری نبود و می تواند یکی از بهترین ویژگی های این دوربین به شمار بیاید.

یکی از مشکلاتی که کاربران و طرفداران دوربین مداربسته همیشه از آن گله مند هستند نویز و پرش داخلی تصاویر هست.در این راستا به تولیدکنندگان دوربین مداربسته انتقادات زیادی شده .به خاطر همین موضوع هایک ویژن در این مدل دوربین مداربسته مشکل را حل کرده.با قرار دادن نویز گیر دیجیتال سه بعدی در این دوربین مداربسته به هیچ وجه تصاویر با نویز بالا و پرش را مشاهده نخواهید کرد.

این دوربین همچنین خود را برای شرایط غیر عادی نیز آماده کرده است.این دوربین مداربسته قابلیت استفاده در دمای 30 درجه زیر صفر و 60 درجه بالای صفر با حداکثر رطبت 90 درصدا را داراست .توانایی دید در شب با برد 50 متر را هم می توان به ویژگی های این دوربین مداربسته نسبتا سبک که با وزن 350 گرم عرضه شده افزود.

در انتها اگر شما هم به دنبال یک نمونه با کیفیت تصویر بالا در مدل های دوربین مداربسته میگردید که تصاویری مطلوب و بدون پرش به شما بدهد دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 بهترین گزینه برای شما می باشد.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن