دوربین مداربسته آنالوگ سونی SSCDC374

دوربین مداربسته آنالوگ سونی  SSCDC374 دارای قابلیت ها و امکانات فراوانی میباشد که هر یک از این قابلیت های این دوربین مداربسته به نوبه خود بسیار مهم و ضروری میباشد .

دوربین مداربسته آنالوگ سونی  SSCDC374 مطابق با نیاز های روز جوامع ، با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز طراحی و تولید گشته است .

دوربین مداربسته آنالوگ سونی  SSCDC374 با به کارگیری از به روز ترین دستاورد های CCD سونی و دستگاه های پروسسور DSP ، سعی بر فراهم نمودن بهترین و بالاترین کیفیت را برای کاربران خود داشته است .

دوربین مداربسته آنالوگ سونی  SSCDC374 با به کارگیری از تمامی امکانات مذکور ، این دوربین مداربسته آنالوگ خود را با قیمت و تعرفه بسیار مناسب و باورنکردنی روانه بازار نموده و شرایط بسیار مناسبی را برای را برای عموم کاربران خود فراهم نموده است .

اصلی ترین دلیل شرکت سونی در استفاده از دستگاه های پروسسور و دستاورد های مربوط به CCD ، دسترسی کاربر به تصاویر با کیفیت بسیار مناسب و بالا بوده است .

دوربین مداربسته آنالوگ سونی  SSCDC374 از قابلیت ها و کارایی های بسیار زیادی برخوردار است که در این بخش تنها به برخی از کلیدی ترین و متفاوت ترین امکانات این دوربین مداربسته آنالوگ سونی اشاره نموده ایم .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، نصب این دوربین مداربسته آنالوگ سونی ، بسیار ساده بوده و شما عزیزان میتوانید با استفاده از شیار ها و سوراخ هایی که صرفا برای استفاده پایه دوربین مداربسته میباشد ، این دوربین را نصب نمایید .

طراحی بسیار زیبا ، حجم کم ، دقت بالا ، میزان عملکرد مناسب و ……. تمامی این امکانات و قابلیت های دوربین مداربسته آنالوگ سونی مدل SSCDC374 دست به دست یک دیگر داده اند تا دوربین مداربسته آنالوگ سونی مدل SSCDC374 را تبدیل به یک دوربین مداربسته بسیار مناسب و ایده آل برای کاربران خود بکنند .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن