دوربین مداربسته  هایک ویژن 

یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات امنیتی و دوربین های مداربسته ، شرکت هایک ویژن یا Hikvision میباشد که تقریبا 15 سال از تاسیس این شرکت و تولید دوربین مداربسته هایک ویژن میگذرد .

طبق آمار و ارقامی که رسانه های معتبر دنیا در رابطه با دوربین مداربسته هایک ویژن و شرکت هایک ویژن اعلان نموده اند ، شرکت هایک ویژن بیشتر از 8 هزار نیروی فعال در خط تولید خود داشته و یکی از موفق ترین برند های فروش دوربین مداربسته به شمار میرود .

محصولات و مدل های مختلف دوربین مداربسته هایک ویژن ، در اکثر کشور های دنیا پخش شده و مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته اند ، چرا که ، همانطور که میدانید ، کیفیت همیشه شرط اصلی برای جذب کاربر میباشد و دوربین مداربسته هایک ویژن با تکیه بر کیفیت و کارایی های خود ، پای بر بازار های جهانی گذاشته و تا کنون نامش را در لیست موفق ترین شرکت های تولید دوربین مداربسته به ثبت رسانده است .

دفاتر فروش و نمایندگی های دوربین مداربسته هایک ویژن در بیشتر کشور هایی که از دوربین مداربسته هایک ویژن استفاده میشود وجود داشته و راه اندازی شده است ، مانند : برزیل ، آمریکا ، آفریقا ، هنگ کنگ و ………………… .

شایان ذکر است که اصلی ترین دفاتر و مراکز پشتیبانی و پاسخگویی دوربین مداربسته هایک ویژن در کشور های چین ، دبی ، هلند بنا شده است ، دوربین مداربسته هایک ویژن از طریق دبی ، خاور میانه و آسیا را پشتیبانی نموده و از طریق دفتر به ثبت رسیده در هلند ، اروپا را تحت پوشش و نظر خود قرار داده است .

دوربین مداربسته هایک ویژن تنها در یک مدل تولید نشده و در مدل های مختلفی موجود میباشد که از جمله مدل های دوربین مداربسته هایک ویژن عبارت اند از ، دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن ، دوربین مداربسته دام هایک ویژن و ………

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، دوربین مداربسته هایک ویژن در کنار تمامی ویژگی هایی که دارا میباشد، از لحاظ قیمت و تعرفه نیز کاملا کاربر پسند بوده و به همین دلیل از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار میباشد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن