دوربین مداربسته دام هایک ویژن

قبل از اینکه بخواهیم در مورد دوربین مداربسته هایک ویژن صحبت به میان آوریم می خواهیم در مورد دوربین های مدار بسته دام با شما صحبت کنیم و ویژگی های آنرا برای شما بر شمریم.

اولین موردی که ممکن است برای شما سوال شود نام این دوربین های مداربسته است.

دوربین مدار بسته دام به چه معنی می باشد؟

به طور کلی دوربین مداربسته دام را بخاطر شکل ویژه آنها نام گذاری کرده اند.شکل گنبد مانند این دوربین های مداربسته باعث شده تا به آنها دوربین های مداربسته دام بگویند.دام در انگلیسی به معنی گنبد می باشد.

اما مورد بعدی که در مورد دوربین های مداربسته دام ممکن است برای شما سوال شود اینست که چرا دوربین های مداربسته دام به این میزان در بین کاربران دوربین های مداربسته پرطرفدار شده اند و در مکان های مختلف به کار می روند؟

دو ویژگی دوربین های مداربسته دام می تواند جواب این سوال باشد که به انها خواهیم پرداخت:

  • اولین ویژگی این دوربین های مداربسته زیبایی آنها می بیاشد که شکل گنبد گونه مدل های دوربین مداربسته دام توانسته نظر ها را جلب کند و طرفداران زیادی برای خود دست و پاکند.

  • دیگر ویژگی این دوربین های مدار بسته اینست که با نگاه اولیه به دوربین مداربسته نمی توان تشخیص داد که لنز فادر به تصویر برداری در کدام طرف می باشد.

این مورد ظریب امنیت دوربین مداربسته دام را به مقدار زیادی افزایش خواهد داد و باعث می شود افرادی که امنیت شرکت و فروشگاه و حتی منزلشان برایشان بسیار اهمیت دارد از دوربین مداربسته دام بیشتر استفاده کنند.

شرکت هایک ویژن نیز با توجه به تجربه ای که در دوربین مداربسته دارد و همچنین رضایت افراد  در استفاده از دوربین مداربسته این شرکت، کمپانی مشهور هایک ویژن نیز دست به تولید دوربین مداربسته دام زده تا بتواند بیش از بیش مشتری های خود را راضی کند.

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوربین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن