دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCXM631

در این مقاله می خواهیم به بررسی یکی دیگر از مدل های دوربین مداربسته سونی بپردازیم.

این دوربین مداربسته از خانواده دوربین های مداربسته تحت شبکه شرکت سونی می باشد که بخاطر کیفیت ساختاری و تصویربرداری این دوربین مدار بسته ، توانسته در بازار دوربین مداربسته فروش خوبی داشته باشد و سایر رقبای همسان را کنار بزند.

در ادامه مقاله با معرفی مشخصات اصلی این دوربین مداربسته شما را بیشتر با دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCXM631 آشنا خواهیم کرد.

مشخصات اصلی دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCXM631

  • حداکثر کیفیت تصویر برداری در این دوربین مداربسته به کیفیت Full HD خواهد رسید که برای دوربین مدار بسته تحت شبکه سونی می تواند مزیت بسیار خوبی باشد.همچنین با این کیفیت تصویربرداری شما میتوانید به راحتی و با وضوح بالا تصاویر گرفته شده را مشاهده کنید.

  • در این کیفیت ضبط این دوربین مداربسته برای سرعت تصویر برداری نیز برنامه ریزی داشته. دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCXM631 می تواند با سرعت 30 فریم بر ثانیه تصویر برداری کند.

  •  این قضیه به افزایش کنتراست تصویر و کاهش نویز آن کمک شایانی خواهد کرد.

  • به خاطر مشکلاتی که کاربران قبلی دوربین های مداربسته با شفافیت و سفیدی تصویر داشتند شرکت سونی سعی کرده در این نمونه این مشکل را برطرف کند

  • .به همین خاطر در دوربین مدار بسته سونی که بررسی می کنیم سنسور های خودکار برای تنظیم شفافیت و سفیدی تصویر در نظر گرفته شده اسا تا بتواند هر چه بیشتر و بهتر تصاویر را ضبط کند.

  • نکته قابل توجه در این دوربین توانایی استفاده از حافظه خارجی است که در کمتر دوربین مدار بسته ای شاهد آن خواهیم بود.

امیدواریم توانسته بایم مشخصات دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCXM631 را آنطور که باید برای شما بیا کنیم