دوربین مداربسته  تحت شبکه سونی مدل SNCWR632C

دوربین مداربسته  تحت شبکه سونی مدل SNCWR632C جدا از اینکه یکی از بهترین دوربین های مداربسته سونی در گروه دوربین های مداربسته تحت شبکه می باشد جزو دوربین های مداربسته دام نیز هست.

به همین خاطر ممکن است بسته به سلایق انتخابی و شرایط بسیاری از افراد این مورد نسبت به سایر موارد گزینه منتخب باشد. به همین خاطر می خواهیم مزایا و معایب این دوربین مداربسته را در این مطلب بررسی کنیم تا شما عزیزان بتوانید هرچه بهتر دوربین مداربسته تحت شبکه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و از آن بهترین استفاده را بکنید.

یکی از بزرگترین معایبی دوربین مداربسته  تحت شبکه سونی مدل SNCWR632C دارد قیمت بسیار بالای آن است.به طوری که ممکن است قیمت این دوربین مدار بسته در مقایسه با دیگر دوربین های مداربسته به چند برابر هم برسد که این برای کاربران دوربین های مدار بسته به هیچ عنوان خوشایند نیست.

اما باید بدانید که در کنار هزینه زیادی که برای این دوربین مداربسته می کنید از مزایای بسیار زیادی می توانید بهره مند شوید.

به عنوان مثال دوربین مداربسته  تحت شبکه سونی مدل SNCWR632C دارای قابلیت بزرگنمایی اپتیکال تا 30 برابر را برای شما فراهم می آورد که این مورد را در هیچ دوربین مداربسته ای نمی توان یافت.

مورد بعدی کیفیت بی نظیر تصویر برداری این دوربین مداربسته می باشد.کیفیت فیلم برداری این دوربین مداربسته به صورت Full HD  تعریف شده که جایی برای بهانه گرفتن برای کاربر باقی نمی گذارد.

سرعت فیلم برداری در این دوربین مداربسته به 60 فریم بر ثانیه ارتقاء پیدا کرده است.

در کنار زوم اپتیکال ، زوم دیجیتال 12 برابری هم در دوربین مداربسته  تحت شبکه سونی مدل SNCWR632C وجود دارد تا شما بتوانید صحنه ها را بسیار نزدیک کنید.

فیلم برداری در این دوربین مداربسته به صورت پهن انجام میگیرد .

یکی دیگر از فواید این دوربین مداربسته داشتن درگاه کارت حافظه است که شما می توانید در آن از کارت حافظه های جانبی استفاده کنید.

امیدواریم توانسته باشیم شما را با دوربین مداربسته  تحت شبکه سونی مدل  SNCWR632C به خوبی آشنا کنیم.