دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCEM602RC

همه استفاده کنندگان از محصولات شرکت سونی به این باور رسیده اند که این شرکت ژاپنی در تولید محصولات خود یکی از بی عیب و نقص ترین شرکت های دنیا می باشد.

در همین مزمون شرکت سونی در تولید دوربین های مدار بسته نیز توانسته این حس را برای کاربران و مشتریانش به وجود آورد و در این عرصه نیز موفق باشد.به همین خاطر  قصد داریم تا در این مقاله به بررسی کلی ولی تخصصی یکی از مدل های دوربین مداربسته این شرکت بپردازیم.

دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCEM602RC دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • مهمترین ویژگی که می توان برای این دوربین مداربسته ذکر کرد کیفیت تصویر برداری بالا و عالی این دوربین مداربسته می باشد که در گروه دوربین های مدار بسته اچ دی قرار میگیرد.

  • با چیپست خروجی عکس برداری 3/1 مگاپیکسل این دوربین مداربسته می تواند به شما تصاویری واضح و با کیفیت تحویل دهد تا دیگر نگران جزئیات تصویر گرفته شده توسط دوربین مداربسته نباشید

  • البته توجه به این نکته نیز مهم است که بدانید از CMOS  نیز در دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCEM602RC استفاده شده است که می توانید تصاویر شما را به بهترین شکل ممکن اسکن کند و از آن اطلاعات مورد نیاز خود را استخراج کند.

  • فرمت فیلم برداری این دوربین مداربسته طوری طعبیه شده است که شما میتوانید تصاویر را بهترین کیفیت در کمترین حجم ممکن داشته باشید.اینکار به حافظه شما کمک خواهد کرد تا تعداد بیشتری تصویر را بتواند درخود ذخیره کند.

  • در این دوربین حالت شب و روز به طور کامل رعایت می شود و می تواند با توجه به روز و یا شب بودن، تصاویری با صحنه ها و نور متعادل را برای شما ضبط کند.

  • یکی از بهترین مزیت های دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCEM602RC قابلیت بزرگنمایی 3 برابری اپتیکال می باشد که شما میتوانید بدون اینکه در تصو.یر خود افت کیفیت داشته باشید تا سه برابر صحنه مورد نظر را زوم نمایید

امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات جامعی درباره ی دوربین مداربسته تحت شبکه سونی مدل SNCEM602RC به شما بدهد.