انواع دوربین مداربسته :

دوربین های مداربسته ,امروزه در تمامی اماکن مسکونی و تجاری یا اداری مورد استفاده قرار میگیرند . دوربین های مداربسته همانطور که میدانید به پیدایش بزرگی در زمینه امنیت و احراز هویت و یا کنترل تبدیل شده است . حال در این مقاله قصد داریم که شمارا با انواع دوربین مداربسته آشنا کنیم .

از انواع دوربین های مداربسته از لحاظ سیگنال و نوع سیگنال آنها می بایست به :

1) دوربین های مداربسته آنالوگ

2) دوربین های مداربسته ip یا تحت شبکه

3) دوربین های مداربسته دو منظوره

اشاره نمود, در واقع دوربین های مداربسته  از لحاظ سیگنال در این مدل ها تولید می شوند .

اما دوربین های مداربسته از لحاظ مدل و کارکرد شان در مدل های بسیار زیادی در ابعاد و اشکال مختلفی تولید شده و در اماکن مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند که عبارت اند از :

1) دوربین های مداربسته دام

2) دوربین مداربسته صنعتی

3) دوربین مداربسته مادون قرمز ( دید در شب )

4) دوربین مداربسته مینیاتوری

5) دوربین مداربسته چرخشی

6) دوربین مداربسته چشم ماهی

7) دوربین مداربسته جعبه ای

دوربین های مداربسته  ای که در بالا خدمتتان نام برده و معرفی کرده ایم , نیز می توانند در محفظه های گوناگونی وجود داشته باشند مانند : ددوربین های مداربسته ضد گلوله , دوربین های مداربسته  ضد ضربه, دوربین های مداربسته ضد آب, دوربین های مداربسته مخفی و ……….

شایان ذکر است که بدانید استفاده از مدل های گوناگون دوربین های مداربسته فقط در شرایط ذکر شده محدود نمی باشد بلکه در تمامی اماکن قابل استفاده هستند ,اما در شرایط مذکور می توانند تصویر برداری مطلوب تری را داشته باشند .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن