استند الون Dvr

در مقالاتی که در گذشته در سایت قرار داده بودیم در رابطه با کارت Dvr که وظیفه برقراری ارتباط را

بین دوربین مداربسته آنالوگ و کامپیوتر را دارد صحبت کرده بودیم .

حال در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در رابطه با دستگاه استند الون Dvr خدمت شما ارائه کنیم .

همانطور که میدانید کارت   Dvr را می بایست با کامپیوتر متصل کرده و نصب کنید تا بتوانید کنترل دوربین مداربسته آنالوگ را بر عهده داشته باشید و از آن استفاده کنید .

اما دستگاه استند الون Dvr به صورت مجزا از کامپیوتر به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید دوربین مداربسته آنالوگ را کنترل کنید .

این بدین معنی است که دستگاه استند الون Dvr کارایی را نظیر کارت Dvr ساده دارد ولی با این فرق که دیگر نیازی به متصل کردن آن به کامپیوتر ندارید .

شاید برایتان سوال باشد که دستگاه استند الون Dvr که در واقع قرار است جای کامپیوتر را در استفاده از دوربین مداربسته آنالوگ بگیرد و برای استفاده از دوربین مداربسته آنالوگ مارا از کارت Dvr و کامپیوتر بی نیاز کند , در چه سایزی موجود است و آیا از لحاظ ابعاد قابل استفاده وکاربر پسند هستند یا خیر .

در جواب به سوال بالا در رابطه با سایز استند الون Dvr میبایست خدمتان این نوید را بدهیم که استند الون Dvr در انواع سایز های مختلف تولید میشود و نسبت به مکان و کارایی که از دستگاه استند الون Dvr دارید متفاوت هستند و به راحتی می توانید استند الون Dvr را در سایز مورد نظر تهیه کرده و مورد استفاده قرار بدهید.

کوچک ترین سایز استند الون Dvr  از اندازه کوچک شروع میشود تا به اندازه ای میرسد که میتوان دستگاه استند الون Dvr  را به کیس کامپیوتر تشبیه کرد .

البته استند الون Dvr  در سایز های متفاوت دارای قابلیت و کارایی های متقاوتی نیز می باشد .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن