لوازم جانبی آداپتور دوربین مداربسته

در مقاله لوازم جانبی دوربین مداربسته آداپتور قصد داریم تا اشاره ای داشته باشیم به یکی ازکلیدی ترین لوازم جانبی دوربین مداربسته  و کارایی و وظایف آن را برای شما عزیزان شرح بدهیم .

همانطورکه میدانید و یا تاکنون شنیده اید ، برقی که در پریز های شهری جاری میباشد و قرار دارد ، 220 ولت بوده و میتواند برای ابزارالات و یا کالا هایی که از برق تغذیه میکنند ، مانند :

و …… بسیار خطرناک و یامفید باشد .

بنابرین برای این که از ورود 220 ولت جریان جاری به دستگاه هایی مانند دوربین مداربسته که تنها نیاز به 12 ولت برق دارد ، جلوگیری شود، دستگاهی به نام آداپتور و یا همان منبع تغذیه طراحی شده است .

شایان ذکر است که برق مصرفی توسط دوربین مداربسته معمولا 12 ولت DC میباشد .

بنابراین ، پیرو توضیحاتی که در بالا در رابطه به لوازم جانبی دوربین مداربسته آداپتور خدمتتان ارائه نموده ایم ، دریافتیم که هدف اصلی از بکارگیری آداپتور ، تبدیل برق با توان 220 ولت AC  به 12 ولت DC میباشد .

تقسیم بندی و طبقه بندی آداپتور  دوربین مداربسته بر اساس آمپاژ آن میباشد ، بنابرین اگر تمایل به استفاده از چند دوربین مداربسته را دارید ، مسلما نیاز به چند آداپتور دیگر به صورت همزمان خواهید داشت.

البته راه دیگری نیز موجود میباشد که آن نیز بدین شکل است که ، شما عزیزان به جای استفاده از چند آداپتور، از یک آداپتور قدرتمند تر با آمپاژ بیشتر استفاده نمایید ، بنابراین دیگر نیازی به استفاده از چند آداپتور با آمپاژ پایین تر نخواهید داشت .

امید است مقاله لوازم جانبی دوربین مداربسته آداپتور توانسته باشد نظر شما بازدیدکنندگان محترم را به خود جلب نماید .

 

دوربین,دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته,دوبین مداربسته دام,دوربین مداربسته صنعتی,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته هایک ویژن